woman with a phone, popcorn and tickets


No sezonas biļetēm līdz pircēju kontiem – lieliskas ziņas pasākumu cienītājiem!

Pasākumu biļešu tirdzniecības sistēma Paysera Tickets piedāvā 4 jaunas funkcijas, kas dos labumu gan pasākumu organizatoriem, gan apmeklētājiem. Tas viss bez papildu izmaksām.

Lasīt vairāk
phone and gold bars


Izvēlieties ZELTU! Iegādājieties to tiešsaistē, izmantojot Paysera

Zelta tirdzniecība pēdējos mēnešos tiek bieži apspriesta ziņās. Tā cena katru dienu palielinās un pārdošanas apjomi pieaug, jo pastāv bažas par ekonomisko krīzi. Tāpēc mēs esam vēl priecīgāki visiem mūsu klientiem piedāvāt iespēju iegādāties zeltu tiešsaistē.

Lasīt vairāk
Two mobile phones with block icons


Kāpēc mans Paysera konts ir bloķēts vai ierobežots?

Mēs bieži redzam šo tēmu apspriestu dažādos forumos, kā arī sociālajos medijos, tāpēc nolēmām sniegt ieskatu par to, kāpēc dažiem Paysera klientiem konts ir bloķēts vai ierobežots.

Lasīt vairāk
Exchanging a house for money via a mobile phone


Kā droši pirkt un pārdot, izmantojot darījuma kontu?

Ikreiz, pērkot vai pārdodot kādus dārgus priekšmetus vai pakalpojumus, obligāts ir pirkuma līgums, par kura neatņemamu sastāvdaļu arvien vairāk kļūst kopīga darījuma konta atvēršana.

Lasīt vairāk
People colouring a giant easter egg


Alternatīvas Lieldienas: viss, kas jums jāzina par svētku pavadīšanu mājās 

Tuvojas Lieldienas, un mēs visi domājam par saviem ģimenes locekļiem un mīļajiem, ar kuriem mēs parasti pavadām šos svētkus. Tomēr šogad viņiem vislabākā dāvana būs viņu drošība, paliekot mājās. Tikmēr mēs pārliecināsimies, ka kabatas nauda mazbērniem vai mazas dāvanas mīļajiem nonāk viņu kontos pirms Lieldienu rīta.

Lasīt vairāk
Paysera payment cards


Interneta veikalu skaits karantīnas laikā pieaug

Pēc paziņojuma par valsts mēroga karantīnām daudziem uzņēmumiem nācās pāriet uz e-komercijas nozari. Mēs gribētu ticēt, ka tas rada lieliskas iespējas, kas ilgtermiņā palīdzēs uzņēmumiem un ekonomikai.

Lasīt vairāk
Paysera payment cards


Pasākumi karantīnas laikā: Atcelt? Atlikt? Pielāgoties!  

Nav šaubu, ka pasaules karantīna radikāli mainīja daudzu izpildītāju, pasākumu apmeklētāju un to rīkotāju plānus. Jā, tas var likties neiespējami, bet varbūt jūsu pasākumu var rīkot tiešsaistē?

Lasīt vairāk
People purchasing online


Kā izveidot interneta veikalu no nulles?

Ja vēl tikai veidojat savu pirmo tiešsaistes biznesu, jūs varat justies pārpludināts ar informāciju. Kā izveidot interneta veikalu? Cik tas maksās? Mēs nolēmām iesaistīties un sīki pastāstīt, kā no nulles izveidot interneta veikalu. izlasiet!

Lasīt vairāk
Paysera payment cards


COVID-19 uzliesmojuma laikā Paysera strādā kā parasti

Šajā nenoteiktības laikā mēs darīsim visu iespējamo, lai klientiem, partneriem un darbiniekiem nodrošinātu stabilitāti un pārliecību.

Lasīt vairāk