📅 Aprīlis 2020

Alternatīvas Lieldienas: viss, kas jums jāzina par svētku pavadīšanu mājāsTuvojas Lieldienas, un mēs visi domājam par saviem ģimenes locekļiem un mīļajiem, ar kuriem mēs parasti pavadām šīs brīvdienas. Tomēr šogad viņiem vislabākā dāvana būs drošība, gan viņiem, gan jums paliekot mājās.

Tikmēr mēs parūpēsimies par to, lai kabatas nauda jūsu mazbērniem vai mazas dāvanas jūsu mīļajiem nonāk viņu kontos pirms Lieldienu rīta. Esam priecīgi, ka Paysera klienti var brīvi pārskaitīt un saņemt naudu neatkarīgi no svētkiem. Turklāt mūsu klienti, kā ierasts, visu diennakti var pārskaitīt un saņemt naudu uz un no bankām, kas ir SEPA Instant sistēmas dalībnieces. Ja plānojat veikt maksājumu uz banku, kas nav SEPA Instant sistēmā, jums tas jāizdara līdz ceturtdienai, 9. aprīļa plkst. 16:00 (GTM +3), vai arī maksājums saņēmēju sasniegs tikai otrdien, 14. aprīlī.

#

Lieldienas izolācijas un digitalizācijas laikā

Lieldienu pavadīšana mājās nenozīmē mazāk jautrības un prieka ģimenei. Mēs uzskatām, ka viss var būt vairāk vai mazāk kā parasti, tikai… savādāk.  

  • Laiks ģimenei. Šogad pulcējieties ap Lieldienu galdu nedaudz citā formātā. Zvaniet radiniekiem, izmantojot video tērzēšanas lietotnes (Zoom vai vienkārši Messenger), sapucējieties un nofotografējieties, lai atcerētos šos svētkus ārkārtas situācijā. 
  • Lieldienu mise. Lielākā daļa ticīgo kopienu šogad parūpējās par baznīcas mises tiešraidi. Uzziniet, vai jūsu reģionā notiek kaut kas līdzīgs, un sekojiet tradīcijai! 
  • Lieldienu tematiskās spēles bērniem. Jaunākajiem Lieldienu faniem iesakām dažas no mūsu iecienītākajām tiešsaistes bezmaksas Lieldienu spēlēm.
#

Ļausim notikt Lieldienu brīnumam

Tā kā šogad mēs, iespējams, ietaupīsim ne tikai uz ceļojumiem ar savām ģimenēm, bet arī uz lielo Lieldienu maltīti, mēs arī varētu ziedot dažus no šiem ietaupījumiem tiem, kam tas visvairāk vajadzīgs. Tiem, kas Lieldienas varētu sagaidīt vientuļi, izsalkuši un grūtībās nonākuši.

Jūs varat atrast dažādas labdarības organizācijas Paysera mobilajā lietotnē Android ierīcēs, izvēloties Vairāk > Ziedojumi labdarībai. Varat izvēlēties arī jebkuru citu organizāciju un atbalstīt to ar citiem pieejamiem līdzekļiem. 

Šajās Lieldienās būsim solidāri un labsirdīgi.