Jūs tagad varat veikt ieguldījumu! Nepalaidiet garām šo unikālo iespēju ieguldīt!

Kāpēc tagad?Mēs esam viens no veiksmīgākajiem fintech uzņēmumiem Baltijas valstīs. Mūsu ilgtermiņa mērķis ir pasaule, kurā maksājumiem nav robežu, tie ir ērti, ātri un pieejami visiem un visur. Teiksiet, ka tas ir ambiciozi, bet tādi mēs esam. Turklāt esam apņēmības pilni, mums ir reāli plāni un vēlme dalīties ar panākumiem ar ikvienu, kas mums tic.  
 

Lai radītu šo pasauli, ir svarīgi attīstīties, kam savukārt nepieciešami ieguldījumi. Mēs visu varētu izdarīt paši, bet tas prasītu ievērojami vairāk laika nekā tad, ja uz mērķi virzītos kopā ar jums, mūsu investoriem. Jūtam, ka tagad ir īstais laiks: virzāmies uz priekšu pēc veiksmīga izaugsmes modeļa, mums ir partneri četrās Eiropas valstīs (vēl vismaz trīs ir plānā), mūsu pakalpojumi ir pieejami vairāk nekā 180 valstīs, un 2018. bija visveiksmīgākais gads – mūsu ienākumi sasniedza 9,7 miljonus eiro.  
 

Cilvēki, kuri iegulda mūsu uzņēmumā, mums ir daudz svarīgāki nekā nauda. Mēs meklējam investorus, kuri tic mūsu sniegtajiem pakalpojumiem, vēlas dot ieguldījumu mūsu izaugsmē, var mums dot ieteikumus vai pateikt labus vārdus un varbūt ar reālu rīcību pat palīdzēt piesaistīt klientus un partnerus dažādās valstīs. Pateicībā esam gatavi dalīties ar mūsu peļņu.
Vai vēlaties uzzināt vairāk par mūsu plāniem par gaidāmajiem produktiem?
Kā tas darbosies?Paysera vērtspapīri tiks piesaistīti Paysera uzņēmuma grupas nākotnes rezultātiem. Mūsu mērķis ir piesaistīt 2,5 miljonus eiro no pēc iespējas vairāku cilvēku ieguldījumiem.

Vērtspapīrus varēs iegādāties gan privātpersonas, gan uzņēmumi. Minimālais ieguldījums vienai personai būs 100 eiro. Ieguldījumi tiks veikti, izmantojot Desico.io platformu. Lai pievienotos, jums jābūt identificētam klientam Paysera sistēmā.

Vērtspapīru tirdzniecība sāksies 30. aprīlī. No šī paša datuma tiks aprēķināts arī ienākums no ieguldījumiem. Ja tiks savākta mērķa summa 2,5 miljonu apmērā, investori saņems 10 procentus no jaunajiem klientiem gūtās peļņas (par jaunu klientu tiek uzskatīts lietotājs, kurš pievienojas Paysera sistēmai pirmo divu gadu laikā). Ja tiks savākta mazāka summa, atmaksas procents mainīsies proporcionāli (Desico vietnē pieejams ieguldījumu atmaksas kalkulators). Atmaksa tiks veikta katru gadu.

Mēs jau jūtam lielu interesi par ieguldījumiem. Ja kopējā ieguldījumu summa būs lielāka par 2,5 miljoniem eiro, lielāko ieguldījumu summa attiecīgi tiks samazināta, lai kopējā summa būtu 2,5 miljoni eiro.

Kādiem mērķiem ieguldījumi tiks izmantoti?Ieguldījumus plānojam izmantot šādu mērķu sasniegšanai:

  • apmēram 0,5 miljoni tiks izmantoti elektroniskās naudas iestādes licences iegādei Bulgārijā un mūsu darbības attīstībai Rumānijā, kas paredzēta maijā;
 
  • 1 miljons eiro tiks izmantoti "Paysera Ltd" attīstībai un aktīvākai partneru piesaistei citās valstīs;
 
  • pārējie līdzekļi tiks tērēti Paysera bankai ar mērķi paplašināt pakalpojumu klāstu un sadarbības iespējas ar citām bankām visā pasaulē, kā arī pieslēgumam maksājumu sistēmām, kurām nepieciešama bankas licence.

 

#
Nepalaidiet garām šo unikālo iespēju!