Ieguvumi un iespējasBezmaksas konts

Atverot bezmaksas Paysera kontu, Jūs varat veikt visas ikdienas finanšu operācijas ātri un vienkārši. Jums būs iespēja arī dot piekļuvi savam kontam kādai citai personai un uzstādīt maksājumu limitus bez papildu samaksas.

Bezmaksas pārskaitījumi starp Paysera lietotājiem

Pārskaitījumi starp Paysera lietotājiem ir bez maksas. Tas ir vienkāršākais naudas pārskaitījumu veids, jo nepieciešams norādīt tikai saņēmēja e-pasta adresi, tālruņa numuru vai Paysera konta numuru. Nauda pie saņēmēja ir uzreiz.

Valūtas maiņa un maiņas kursi

Izmantojiet izdevīgus valūtas maiņas kursus un mainiet valūtu savā Paysera kontā. Savā Paysera kontā Jūs varat turēt naudas līdzekļus dažādās valūtās un veikt starptautiskos pārskaitījumus vai norēķināties tiešsaistē.

Pārskaitījumi uz jebkuru vietu pasaulē

Lēti pārskaitījumi uz vietējām bankām un starptautiskajām norēķinu sistēmām. Pārskaitījumi uz vairāk nekā 10 000 bankām vairāk nekā 180 pasaules valstīs par ļoti izdevīgām cenām. Parasti nauda nokļūst pie saņēmēja pusstundas laikā.

Maksājumi interneta veikalos

Vairāk nekā 5000 interneta veikalu ir uzstādījuši Paysera Checkout apmaksas veidu. Izvēlieties šo maksājumu veidu, lai norēķinātos par pirkumu ātrāk un saņemtu atpakaļ līdz 1% no pirkuma summas.

Grāmatvežiem

Pārvietojiet maksājumu paraugus no citas bankas uz Paysera kontu ātri un bez maksas. Izmantojiet automatizēto pārskaitījumu priekšrocības, izveidojiet detalizētas atskaites un eksportējiet grāmatvedībai nepieciešamos datus.

Zibmaksājumi (SEPA Instant)

Paysera ir SEPA Instant dalībnieks, tāpēc klienti var veikt zibmaksājumus līdz 15'000 EUR vien dažu sekunžu laikā (24/7/365). Reālā laika pārskaitījumi tiek izpildīti starp bankām, kas ir SEPA Instant dalībnieces. Lai veiktu steidzamu pārskaitījumu, izvēlieties "steidzams" maksājuma uzdevuma logā. Zibmaksājuma komisijas maksa ir 0,29 EUR.

Debetkarte

Paysera bezkontakta maksājumu karte ļauj norēķināties visos interneta un fiziskajos veikalos vai izņemt skaidru bankomātos, kur tiek pieņemtas VISA kartes. Jūs varat pasūtīt maksājumu karti, ienākot savā kontā vai lasīt vairāk.

Augstākā līmeņa drošībaDrošība ir Paysera svarīgākā prioritāte. Tāpēc mēs vienmēr cenšamies izmantot tikai pēc augstākajiem standartiem veidotu programmatūru, tehnoloģijas un kontroles sistēmas. Šāda pieeja nodrošina nepārtrauktu aizsardzību gan Jūsu naudai, gan datiem.

Viegla un ērta lietošanaElektronisko maksājumu sistēma

Paysera elektronisko maksājumu sistēma ir pieejama internetā visu diennakti, tāpēc to varat izmantot jebkurā laikā un vietā. Arī konta atvēršana notiek tiešsaistē un ir bez maksas.

Ātra un vienkārša pieeja kontam

Jūs varat pārbaudīt konta atlikumu un veikt standarta maksājumus, pieslēdzoties sistēmai ar savu e-pastu/tālruņa numuru un paroli. Lai veiktu citas darbības savā kontā, tam jāpieslēdzas ar kādu no drošajiem un ērtajiem papildu apstiprinājuma veidiem pēc Jūsu izvēles.

Neierobežotas pārskaitījumu summas

Pabeidzot identifikāciju, varat paši noteikt vēlamos pārskaitījumu limitus. Tas nozīmē, ka vietējiem un starptautiskajiem pārskaitījumiem, maksājumiem par precēm un pakalpojumiem tiešsaistē, kā arī nodokļu apmaksai nav nekādu ierobežojumu.

Pārskaitījumi tiek veikti katru dienu

Steidzami pārskaitījumi tiek veikti 7 dienas nedēļā no 8:00 līdz 20:00, un maksājumu uzdevumus var iesniegt visu diennakti. Nauda nonāk saņēmēja kontā 15-30 minūšu laikā saņēmējbankas darba laikā.

Bezmaksas ienākošie maksājumi

Saņemot naudu Paysera kontā no jebkuras vietējās vai ārvalstu bankas, parasti komisijas maksa par naudas ieskaitīšanu kontā netiek piemērota. Tomēr, ja komisijas maksa piemērota, to noteikusi Paysera sadarbības banka.