Ieguvumi un iespējasBezmaksas konts

Atverot bezmaksas Paysera kontu, jūs varat veikt visas ikdienas finanšu operācijas ātri un vienkārši. Jums būs iespēja arī kādai citai personai dot piekļuvi savam kontam un uzstādīt maksājumu limitus bez papildu maksas.

Bezmaksas pārskaitījumi starp Paysera lietotājiem

Pārskaitījumi starp Paysera lietotājiem ir bez maksas. Tas ir vienkāršākais naudas pārskaitījumu veids, jo nepieciešams norādīt tikai saņēmēja e-pasta adresi, tālruņa numuru vai Paysera konta numuru. Nauda pie saņēmēja ir uzreiz.

Valūtas maiņa un maiņas kursi

Izmantojiet izdevīgus valūtas maiņas kursus un mainiet valūtu savā Paysera kontā. Savā Paysera kontā jūs varat turēt naudas līdzekļus dažādās valūtās un veikt starptautiskos pārskaitījumus vai norēķināties tiešsaistē.

Pārskaitījumi uz jebkuru vietu pasaulē

Pārskaitījumi par zemām cenām uz vietējām bankām un starptautiskajām norēķinu sistēmām. Pārskaitījumi uz vairāk nekā 10 000 bankām vairāk nekā 180 pasaules valstīs par ļoti izdevīgām cenām. Parasti nauda nokļūst pie saņēmēja pusstundas laikā. Lai uzzinātu vairāk par starptautisko pārskaitījumu priekšrocībām, spiediet šeit.

Maksājumi interneta veikalos

Vairāk nekā 15 000 interneta veikalu ir uzstādījuši Paysera Checkout apmaksas veidu. Izvēlieties to, lai apmaksu veiktu ātri un viegli.

Grāmatvežiem

Pārvietojiet maksājumu paraugus no citas bankas uz Paysera kontu ātri un bez maksas. Izmantojiet automatizēto pārskaitījumu priekšrocības, izveidojiet detalizētas atskaites un eksportējiet grāmatvedībai nepieciešamos datus.

Zibmaksājumi (SEPA Instant)

Paysera ir SEPA Instant dalībnieks, tāpēc klienti var veikt zibmaksājumus līdz 15'000 EUR vien dažu sekunžu laikā, 24/7. Pārskaitījumi privātpersonām ir pilnīgi bez maksas (biznesa klientiem 0,29 EUR) un var tikt veikti neierobežotu skaitu reižu.

Debetkarte

Paysera bezkontakta maksājumu karte ļauj norēķināties visos interneta un fiziskajos veikalos vai izņemt skaidru naudu bankomātos, kur tiek pieņemtas VISA kartes. Jūs varat pasūtīt maksājumu karti, pieslēdzoties savam kontam. <Lasīt vairāk

Augstākā līmeņa drošībaDrošība ir Paysera svarīgākā prioritāte. Tāpēc mēs vienmēr cenšamies izmantot tikai pēc augstākajiem standartiem veidotu programmatūru, tehnoloģijas un kontroles sistēmas. Šāda pieeja nodrošina nepārtrauktu aizsardzību gan Jūsu naudai, gan datiem.

Viegla un ērta lietošanaElektronisko maksājumu sistēma

Paysera elektronisko maksājumu sistēma ir pieejama internetā visu diennakti, tāpēc to varat izmantot jebkurā laikā un vietā. Arī konta atvēršana notiek tiešsaistē un ir bez maksas.

Ātra un vienkārša pieeja kontam

Jūs varat pārbaudīt konta atlikumu un veikt standarta maksājumus, pieslēdzoties sistēmai ar savu e-pastu/tālruņa numuru un paroli. Lai veiktu citas darbības savā kontā, tam jāpieslēdzas ar kādu no drošajiem un ērtajiem papildu apstiprinājuma veidiem pēc Jūsu izvēles.

Neierobežotas pārskaitījumu summas

Pabeidzot identifikāciju, varat paši noteikt vēlamos pārskaitījumu limitus. Tas nozīmē, ka vietējiem un starptautiskajiem pārskaitījumiem, maksājumiem par precēm un pakalpojumiem tiešsaistē, kā arī nodokļu apmaksai nav nekādu ierobežojumu.

Pārskaitījumi tiek veikti katru dienu

Steidzami pārskaitījumi tiek veikti 7 dienas nedēļā no 8:00 līdz 20:00 (UTC+3), un maksājumu uzdevumus var iesniegt visu diennakti. Nauda nonāk saņēmēja kontā 15-30 minūšu laikā saņēmējbankas darba laikā.

Bezmaksas ienākošie maksājumi

Saņemot naudu Paysera kontā no jebkuras vietējās vai ārvalstu bankas, parasti komisijas maksa par naudas ieskaitīšanu kontā netiek piemērota. Tomēr, ja komisijas maksa piemērota, to noteikusi Paysera sadarbības banka.