Uzticamības zīme

#

Uzticamības zīmes dizains.

Kas ir Uzticamības zīme?

Tā ir drošu maksājumu garantija. Paysera to izveidoja, lai sniegtu maksājumu veidu dažādību un drošu maksājumu apstrādi tiešsaistē.

Ieguvumi tirgotājiem

Ievietojot Paysera Uzticamības zīmi vietnē, tirgotājs parāda saviem klientiem, ka viņa vietni ir pārbaudījuši Paysera administratori, ir identificēti vietnes īpašnieki un ar viņiem iespējams sazināties.

Tādējādi klienti zinās, ka vietne ir uzticama un nodrošina pieņemamu apmaksas veidu.

Klienti būs pārliecināti, ka www.paysera.lv var sniegt informāciju par tirgotāja interneta veikalu. Virzot kursoru uz zīmes, klients var redzēt galveno projekta kontaktinformāciju, un, noklikšķinot uz zīmes, klients tiek novirzīts uz Paysera lapu, kurā norādīta svarīga informācija par projektiem.

Tā kā lielākā daļa banku un maksājumu sistēmu, kas saistītas ar Paysera sistēmu, pieprasa rakstisku piekrišanu savu logotipu izmantošanai, Uzticamības zīme informē maksātāju par iespēju maksāt caur bankām, neizvietojot to logotipus tirgotāja vietnē. Tādā veidā tirgotājs ne tikai ietaupa vietu, bet arī izvairās no nepieciešamības saņemt apstiprinājumus banku logotipu izvietošanai savā vietnē un atjaunināt tos.

Kā ievietot uzticamības zīmi?

Lai savā vietnē ievietotu uzticamības zīmi, lūdzu, pieslēdzieties kontam www.paysera.lv, izvēlieties Projekti un aktivitātes > Mani projekti, blakus projektam spiediet Projekta iestatījumi > Kopējie iestatījumi. Nokopējiet unikālo kodu un ievietojiet to savas vietnes indeksa failā.