Automatizētie maksājumi

Lieliem uzņēmumiem, e-komercijas platformām, finanšu iestādēm bieži vien ir jāveic daudz maksājumu īsā laikā. Paysera var atvieglot šo uzdevumu, jo masu maksājumus, izmantojot API, var veikt viegli, ātri un par zemu cenu. Nav nepieciešams katru reizi ienākt Paysera vai bankas sistēmā, maksājumi tiek uzsākti no Jūsu grāmatvedības vai uzņēmuma vadības sistēmas, kas ir integrēta ar Paysera, izmantojot drošu API interfeisu.

Ātri pārskaitījumi par zemu cenu

Pārskaitījumi tiek veikti uz vairāk kā 10 000 bankām 180 valstīs par ļoti izdevīgu cenu un nauda sasniedz saņēmēju tikai 30 minūšu laikā. Paysera ietur ļoti zemas komisijas maksas, tāpēc tas būs lētāk nekā bankā.

Valūtas maiņa un kursi

Paysera piedāvā valūtas maiņu pēc visizdevīgākajiem valūtu kursiem. Tagad varat izveidot kontu 30 dažādām valūtām un izmantot tās starptautisko un vietējo pārskaitījumu veikšanai. Valūtas maiņu var veikt arī automātiski, izmantojot API interfeisu.

Augstākā līmeņa drošībaDrošība ir Paysera svarīgākā prioritāte. Tāpēc mēs vienmēr cenšamies izmantot tikai pēc augstākajiem standartiem veidotu programmatūru, tehnoloģijas un kontroles sistēmas. Šāda pieeja nodrošina nepārtrauktu aizsardzību gan Jūsu naudai, gan datiem.