Visi bloga ieraksti

Jauns pakalpojums! USD pārskaitījumi uz Ķīnu

#
Mums ir svarīgs paziņojums – Paysera klienti tagad var sūtīt naudu USD valūtā uz Ķīnu! Jaunā funkcija būs piemērota gan uzņēmumiem, gan privātpersonām. Tā kā Melnā piektdiena un Ziemassvētki ir tepat aiz stūra, šis ir piemērotākais laiks.

Kāpēc tas ir svarīgi?

Ja esat Paysera klients, jūs, iespējams, zināt, ka ASV dolārs mūsu pakalpojumos nav gluži jaunums. Tad kāpēc tāds tracis?

Atslēgvārds šajā gadījumā ir... Ķīna. Šis mums ir jauns virziens, un mēs esam gandarīti, ka dodam iespēju saviem klientiem efektīvāk sūtīt naudu uz Ķīnu.

Turklāt ASV un Ķīna ir divi lielākie Eiropas Savienības tirdzniecības partneri. Īpaši uz Ķīnu paļaujas daudzi uzņēmumi, kas importē preces, tehnoloģijas un ražošanas sastāvdaļas no Ķīnas uzņēmumiem. Mūsu mērķis ir veicināt vienmērīgus naudas pārskaitījumu procesus un palīdzēt uzņēmumiem koncentrēties uz svarīgāko – sava biznesa vadīšanu un izaugsmi.

#

Kā tas notiek?

Neuztraucieties, nav nekādu īpašu papildu darbību! Tāpat kā ar jebkuru citu pārskaitījumu, jums vienkārši jāzina saņēmēja pilna adrese, ieskaitot:

  • valsti, kas šajā gadījumā būtu Ķīna;
  • štatu vai reģionu;
  • pilsētu utt.

Pārskaitījumiem uz Ķīnu jāveic standarta soļi:

Solis 1. Jāpieslēdzas savam Paysera kontam internetbankā.
Solis 2. Sadaļā Pārskaitījumi jāizvēlas Pārskaitījums uz banku.
Solis 3. Jāievada nepieciešamā informācija un jāizvēlas USD valūta.

Tas arī viss!

Jums vēl nav Paysera konta?

Atveriet to tagad, BEZ MAKSAS!

Vairāk jaunumu drīzumā

Paysera katru dienu smagi strādā, lai uzlabotu savu klientu pieredzi un radītu vairāk iespēju. Lai gan mēs lepojamies ar pašreizējiem sasniegumiem, mēs ne tuvu neesam galā, un drīzumā būs pieejami citi USD pārskaitījumu jauninājumi.

Sekojiet mums sociālajos medijos un uzziniet jaunumus pirmie!