Visi bloga ieraksti

Kā nekļūt par interneta krāpnieku upuri 

#
Ir vai nav 1. aprīlis – tiešsaistes krāpnieki nejoko. Mēs pastāvīgi cenšamies izglītot savus klientus par to, kā ikdienā būt piesardzīgiem un izvairīties no finanšu krāpniecības. Šajā blogā dalāmies ar dažiem praktiskiem padomiem, ko katrs Paysera lietotājs var izmantot, lai aizsargātu savus līdzekļus.

Vai es tiešām runāju ar Paysera?

Viena no izplatītākajām kļūdām, ko joprojām pieļauj pat tehnoloģiski gudri cilvēki, ir personas informācijas izpaušana tiešsaistes krāpniekiem, kuri uzdodas par finanšu iestādes pārstāvjiem.

Iepriekšējā blogā mēs dalījāmies ar dažiem noderīgiem padomiem par to, kā uzzināt, vai tiešām runājat ar Paysera, kur atrast mūsu oficiālo kontaktinformāciju, kā arī apskatījām dažas no finanšu sektorā izplatītākajām krāpniecībām. Lasīt vairāk >

Lietotnes funkcijas papildu drošībai 📲 

Ir vairākas lietotnes funkcijas, kas sniedz lielāku jūsu līdzekļu drošību, kā arī privātumu un diskrētumu naudas pārvaldībai ikdienā.

Diskrētais režīms 

Neļaujiet nevienam lūrēt pār jūsu plecu, kad pārbaudāt kontu vai veicat pārskaitījumu. Ieslēdziet diskrēto režīmu, un Paysera lietotnē sensitīva informācija, piemēram, jūsu konta atlikums un citas summas, būs izplūdusi. Atveriet Paysera lietotni > pieskarieties iestatījumu ikonai augšējā kreisajā stūrī > Privātums un drošība > Diskrētais režīms.
#

Autentifikācija, veicot pārskaitījumus 
Baidāties, ka kāds cits var piekļūt jūsu kontam vai ļaunprātīgi izmantot situāciju, ja jūsu tālrunis atstāts bez uzraudzības? Veicot pārskaitījumus, iespējojiet autentifikācijas pieprasījumus. Katru reizi pirms naudas nosūtīšanas jums tiks lūgts apstiprināt, ka tas tiešām esat jūs, izmantojot biometriskos datus (piemēram, pirksta nospiedumu). 

Atveriet Paysera lietotni > pieskarieties iestatījumu ikonai augšējā kreisajā stūrī > Privātums un drošība > Papildu drošība pārskaitījumiem.

Ar paroli aizsargāti pārskaitījumi
Tagad jums ir iespēja aizsargāt savus pārskaitījumus ar paroli. Nauda tiks ieskaitīta saņēmēja kontā tikai pēc tam, kad viņš ievadīs jūsu izveidoto paroli.

Tas sniegs jums papildu pārliecību, ka netīšām naudu neesat nosūtījis kādam citam. 

Atveriet lietotni > Jauns pārskaitījums > Paysera pārskaitījums > ievadiet informāciju > Parole > ievadiet savu izvēlēto paroli un kopīgojiet to tikai ar saņēmēju.

#

Kartes aizsardzība
Paysera lietotnē iespējams ērti pārvaldīt savas kartes – pasūtiet, iesaldējiet vai bloķējiet kartes jebkurā laikā paši bez sazināšanās ar klientu atbalstu. 

Pat ja nakts vidū domājat, ka esat pazaudējis karti, atveriet lietotni > Kartes > Iesaldēt. Ja karti tomēr neizdodas atrast, bloķējiet to un pasūtiet jaunu.  

#

Biometriskā autentifikācija 
Pieslēgšanās lietotnei ir aizsargāta ar biometriskajiem autentifikācijas datiem, piemēram, Touch ID un Face ID, ja jūsu tālrunis to atbalsta. 

Tas sniedz papildu drošību un garantē, ka tikai jūs varēsiet piekļūt saviem kontiem. 

Paziņojumi par naudas darījumiem 
Saņemiet paziņojumus par naudas kustību kontā – pēc maksājuma ar karti, atkārtotā maksājuma izpildes un daudz ko citu. 

Atveriet Paysera lietotni > pieskarieties iestatījumu ikonai augšējā kreisajā stūrī > Paziņojumi.

Visi šie padomi ir nelieli drošības šķēršļi, kas var palīdzēt aizsardzībai pret finanšu krāpniekiem, kuri izmantos katru nepilnību, lai gūtu peļņu no steidzīgiem cilvēkiem. Kad nākamreiz prātosiet, vai tiešām ir vērts pielikt papildu pūles, lai aizsargātu savu naudu, ņemiet vērā, ka šī aizsardzības iestatīšana jums paņems tikai dažas minūtes, pretējā gadījumā zaudējumi var būt tūkstošos.