Paysera blogs

No jauniem produktiem un pakalpojumiem līdz uzņēmuma jaunumiem un Lietuvas lielākā Fintech aizkulisēm.

Pazaudējāt Visa karti? Lūk, kā rīkoties

Esat pazaudējis Visa karti vai jums ir aizdomas, ka kāds ir ieguvis piekļuvi jūsu kartes informācijai? Ātra rīcība ir ļoti svarīga, lai novērstu jebkādu iespējamu ļaunprātīgu izmantošanu. Bet panikai nav pamata. Mēs esam sagatavojuši jums īsu rīcības plānu.

#

Apturēti Paysera pārskaitījumi? Lūk, kas jums jāzina

Vai Paysera pārskaitījums ir negaidīti apturēts, radot jūsos neapmierinātību un apjukumu? Pārskaitījumu apturēšana var notikt dažādu iemeslu dēļ, sākot no nepareizi ievadītas informācijas līdz atbilstības problēmām. Šajā blogā mēs sīkāk aplūkosim, kāpēc Paysera pārskaitījumi var tikt apturēti un kādi ir iespējamie risinājumi.

#

Paysera Tickets augošā popularitāte: kāpēc to izvēlas arvien vairāk pasākumu organizatoru

Biļešu iegāde uz ļoti gaidītu pasākumu var sagādāt vilšanos, ja traucē slēptās maksas. Arī pasākumu organizatori ir pelnījuši brīvību, kad runa ir par efektīvu biļešu pārvaldību. Lai risinātu šīs problēmas, Paysera Tickets platforma tika izveidota kā alternatīva, kas gūst arvien lielāku popularitāti. Bet tur ir kas vairāk. Izpētīsim, kāpēc arvien vairāk pasākumu organizatoru izvēlas Paysera Tickets!

#

Kā nomainīt savu e-pasta adresi, tālruņa numuru vai pārvietot Paysera lietotni uz jaunu tālruni?

Šajā digitālajā laikmetā mēs ļoti paļaujamies uz mobilajām ierīcēm, lai pārvaldītu savas finanses, tostarp izmantojot tādas lietotnes kā Paysera. Tomēr var rasties situācijas, kad mums ir jāatjaunina mūsu kontaktinformācija vai Jāpārnes lietotne uz jaunu tālruni. Ja atrodaties šajā pozīcijā, neuztraucieties! Šajā blogā pastāstīsim, kā mainīt e-pasta adresi, tālruņa numuru vai pārvietot savu Paysera lietotni uz jaunu tālruni.

#

Vēlaties pārskaitīt naudu uz ārzemēm? Lūk, ko Paysera var piedāvāt

Mūsdienu globalizētajā pasaulē ir ierasts bieži pārcelties no vienas valsts uz otru darba vai personisku iemeslu dēļ, un līdz ar to rodas nepieciešamība pārskaitīt naudu uz ārzemēm. Ja studējat vai strādājat ārzemēs vai vienkārši vēlaties nosūtīt naudu saviem mīļajiem, Paysera jums palīdzēs. Lasiet tālāk, lai atrastu labāko veidu, kā pārskaitīt naudu uz ārzemēm.

#

3 droši veidi, kā Paysera sistēmā veikt pārskaitījumus skaidras naudas izņemšanai

Naudas nosūtīšanai tuvajiem nevajadzētu būt sarežģītai, it īpaši, ja viņiem tā ir vajadzīga uzreiz. Izmantojot Paysera, jūs varat veikt pārskaitījumus skaidras naudas izņemšanai ātri un droši, pat ja saņēmējam nav bankas konta. Šajā blogā mēs parādīsim 3 veidus, kā veikt šos pārskaitījumus.

#

E-komercijas panākumu atslēga: sociālo mediju stratēģija reklāmguvumu veicināšanai

Uzziniet, kā strauji palielināt tiešsaistes pārdošanu, izmantojot sociālo mediju spēku! Atvadieties no viduvējiem rezultātiem. Par veiksmīgu sociālo tīklu plānošanu un ieviešanu pastāstīs īpašais viesis, sociālo mediju mārketinga eksperts Darius Gerulis.

#

2022. gada kopsavilkums: ko Paysera ir paveikusi?

2022. gadā Paysera svinēja savu 18. dzimšanas dienu, un šis gads mums atnesa daudz jaunu notikumu, mācību, pārmaiņu un partnerattiecību. Paysera turpina veiksmīgi kuģot fintech industrijas nemierīgajos ūdeņos, lai sasniegtu savu svarīgāko mērķi – nodrošināt saviem klientiem augstākās kvalitātes pakalpojumus.

#

Paysera piedāvā jaunus Visa karšu dizainus!

Iespējams, jau esat redzējuši Paysera piedāvātos jaunos Visa karšu dizainus. Galu galā ir grūti tos nepamanīt, jo jaunie dizaini ir patiešām unikāli un spilgti! Tātad, kā tie atbilst mūsu zīmola maiņas procesam un kāpēc abi dizaini ir tik svarīgi mūsu zīmolam? Turpiniet lasīt!

#

Paysera paplašinās uz Gruziju un saņem pirmo bankas licenci!

Saka, ka jauns gads ir jauns sākums. Bet kāpēc gan gaidīt 2023. gadu? 2022. gads vēl nav beidzies, un mēs esam priecīgi paziņot par jaunu partnerattiecību izveidi vēl vienā valstī – Gruzijā! "Paysera Georgia" – pirmā Paysera banka un pirmā digitālā banka Gruzijā.

#

5 soļi tiešsaistes biznesa uzsākšanai

Esat nolēmis uzsākt tiešsaistes biznesu, taču, ņemot vērā milzīgo informācijas daudzumu internetā, nezināt, ar ko sākt? Šajā rakstā jūs saņemsiet praktiskus norādījumus no Paysera līdzdibinātāja, e-komercijas eksperta un "Sarunas par e-komerciju" lektors Audrius Lučiūnas.

#

Jauns pakalpojums! USD pārskaitījumi uz Ķīnu

Mums ir svarīgs paziņojums – Paysera klienti tagad var sūtīt naudu USD valūtā uz Ķīnu! Jaunā funkcija būs piemērota gan uzņēmumiem, gan privātpersonām. Tā kā Melnā piektdiena un Ziemassvētki ir tepat aiz stūra, šis ir piemērotākais laiks.

#

Kā aizsargāt Visa kartes informāciju?

Mēs visi acīmredzamu iemeslu dēļ vēlamies, lai mūsu Visa kartes dati būtu privāti. Bet dažreiz pat visrūpīgākie cilvēki pieļauj kādu kļūdu un pēc tam atklāj aizdomīgus pārskaitījumus no viņu kontiem. Šādas situācijas, maigi izsakoties, rada stresu. Labā ziņa ir tā, ka vienmēr ir veids, kā to novērst un pat atrisināt šādas situācijas. Neatkarīgi no tā, vai meklējat izeju no jau notikušas naudas "noplūdes" vai meklējat preventīvus pasākumus, mums ir padomi ikvienam.

#

Paysera svin savu 18. dzimšanas dienu!

Paysera oficiāli ir sasniegusi 18 gadu vecumu! Nemelosim – tas šķiet nereāli, un šajā īpašajā gadījumā vēlamies dalīties ar mūsu cilvēku domām, kuri jau labi laiku ir bijuši liecinieki uzņēmuma izaugsmei – Paysera līdzdibinātājs un galvenais akcionārs Kostas Noreika un Rasa Gruodytė, Paysera pārdošanas daļas vadītāja.

#

Paysera Tickets maina savu logotipu!

2022. gada martā mēs bijām ļoti priecīgi iepazīstināt jūs ar Paysera jauno logotipu. Mēs arī apsolījām jums vairāk izmaiņu un atjauninājumu par mūsu zīmola virzību, un mēs turam savu solījumu. Tagad ir pienācis laiks atklāt vēl vienu logotipu, šoreiz – Paysera Tickets sistēmai. Turpiniet lasīt par mūsu redzējumu, cerībām un Paysera Tickets zīmola maiņu.

#

Paysera piedāvā "Sarunas par e-komerciju"

Iedomājieties: jūs vadāt veiksmīgu tiešsaistes veikalu, kas piedzīvo ilgtspējīgu izaugsmi ne tikai tāpēc, ka jums ir veiksmīga biznesa ideja, bet arī tāpēc, ka esat informēts par attiecīgajiem rīkiem un paņēmieniem. Bet, pats galvenais, jūs vēlaties atbalstīt citus tiešsaistes uzņēmējus un dalīties savā pieredzē un zināšanās. Turklāt kā "ķirsīti uz tortes" jūs saņemat ekskluzīvus padomus un trikus no citiem veiksmīgiem uzņēmējiem.

#

Kā izveidot interneta veikalu no nulles

"Kā izveidot tiešsaistes veikalu?" ir jautājums, ko katru dienu sev uzdod dažāda lieluma uzņēmēji. Neatkarīgi no tā, vai jūs tikai sākat pārdot ar rokām darinātas rokassprādzes vai vadāt mazumtirdzniecības veikalu un vēlaties izveidot vairāk ieņēmumu kanālu – ja ir vēlēšanās, ir arī iespējas.

#

Jauns pakalpojums! Pārskaitījumi skaidras naudas izņemšanai

Ilgi gaidītais pakalpojums beidzot ir klāt! Tagad visi Paysera klienti var veikt pārskaitījumus skaidras naudas izņemšanai uz Ukrainu par lieliskām cenām. Tas ir vienkārši, ātri un ērti. Drīzumā būs pieejamas arī citas saņēmējvalstis.

#

VASARAS CEĻVEDIS INTERNETA VEIKALIEM: Kā palielināt pārdošanas apjomu vasarā un būt produktīviem?

Vasara daudziem interneta veikaliem parasti ir klusāks un daudz lēnāks pārdošanas periods. Klienti vairāk laika pavada brīvā dabā un atgriežoties nereti aizdomājas – vai iepirkties, vai tomēr iekrāt brīvdienām? Ja arī jūsu interneta veikalā ir tā sauktais vasaras pārdošanas kritums, neuztraucieties, jūs tāds neesat vienīgais. Apskatīsim tuvāk, kā jūs varat palielināt vasaras pārdošanas apjomus un produktīvi izmantot vasaras mēnešus sava biznesa attīstībai.

#

Paysera prezentē savu jauno logotipu!

Lieliski jaunumi! Šodien, pēc 8 gadiem, mēs esam lepni prezentēt Paysera jaunās identitātes pirmo un galveno elementu – jauno logotipu. Šīs logotipa izmaiņas atspoguļo mūsu redzējumu par virzību uz superlietotni un iezīmē jaunu sākumu uzņēmumam – svaigāku, modernāku izskatu ar vēstījumu. Tas ir arī pirmais no daudziem citiem aizraujošiem zīmola atjauninājumiem, ko plānojam ieviest šī un nākamā gada laikā.

#

Kā nekļūt par interneta krāpnieku upuri 

Ir vai nav 1. aprīlis – tiešsaistes krāpnieki nejoko. Mēs pastāvīgi cenšamies izglītot savus klientus par to, kā ikdienā būt piesardzīgiem un izvairīties no finanšu krāpniecības. Šajā blogā dalāmies ar dažiem praktiskiem padomiem, ko katrs Paysera lietotājs var izmantot, lai aizsargātu savus līdzekļus.

#

Kā papildināt savu Paysera kontu?

Ir vairāki veidi, kā papildināt savu Paysera kontu. No skaidras naudas iemaksas līdz bankas pārskaitījumam – viss ir uzskaitīts šajā pamācībā. Turpiniet lasīt, lai uzzinātu vairāk.

#

10+ iemesli, kāpēc izmantot Paysera

Vai atceraties, pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties savu pirmo banku? Vai tā bija banka, kuru izmantoja jūsu vecāki? Vai varbūt skolā dabūjāt bezmaksas karti? Tomēr vai to var uzskatīt par izvēli? Apskatīsim 10 biežākos iemeslus, kāpēc cilvēki atver kontu Paysera sistēmā.

#

Atšķirības starp Paysera mobilo lietotni un internetbanku

Ikdienas finanšu pārvaldībai jūs priekšroku dodat telefonam vai datoram? Paysera abi ir vienlīdz labi, taču ir dažas atšķirības starp mūsu internetbanku un mobilo lietotni, kas jāzina katram klientam. Turpiniet lasīt!  

#

Kā ieplānot maksājumus Paysera mobilajā lietotnē?

Cik ļoti jūs paļaujaties uz savu atmiņu? Vai mēģināt atcerēties ģimenes locekļu dzimšanas dienas? Vai esat pārliecināts, ka nekad neaizmirsīsiet gadadienas? Kā ar rēķinu apmaksas termiņiem? Īri? Kredītu un līzingiem? Nepārslogojiet atmiņu ar domām par naudu – ieplānojiet maksājumus Paysera mobilajā lietotnē un ļaujiet sev nedomāt par lietām, kuras nav tik svarīgas!

#

Valentīndienas dāvanu ideju TOP 10

Kamēr arvien vairāk cilvēku sūdzas, ka Valentīndiena kļuvusi par komerciāliem un novecojušiem svētkiem, tuvojoties 14. februārim, daudzi no mums joprojām nolemj vismaz simboliski apdāvināt savus mīļos. Un tā kā Paysera palīdz tūkstošiem interneta veikalu pieņemt maksājumus tiešsaistē un redz līdzīgas Valentīndienas iepirkšanās tendences gadu no gada, dalāmies ar mūsu Valentīndienas dāvanu ideju TOP 10 . 

#

Kā izmantot 02.02.2022. un līdzīgus datumus, lai palielinātu pārdošanas apjomu?

Cilvēkiem patīk īpaši datumi. Piektdiena, 13. datums, 11. mēneša 11. diena un tā tālāk. Drīz būs datumi 02.02.2022. un 22.02.2022., kas izskatās diezgan maģiski un var tikt izmantoti radoši, lai veicinātu jūsu e-komercijas biznesu.

#

Kopīgs konts pāriem – nākamais solis jūsu attiecībās

Kopīga dzīvesvieta, kopīga automašīna, kopīga mājsaimniecība – tas viss bieži vien nozīmē kopīgas finanses. Un, tā kā finanšu tehnoloģijas strauji uzlabojas, kopīgi izdevumi un uzkrājumi pāriem arvien biežāk kļūst par normu, un jauniem pāriem vairs nav neveikli jāatgādina partneriem par neapmaksātiem komunālajiem maksājumiem vai īri. Funkcijas, piemēram, kopīgi konti, kopīgi uzkrājumi vai maksājumu pieprasījumi, ne tikai nodrošina lielāku pārredzamību, bet pat var glābt romantiskas attiecības. 

#

Paysera konts uzkrājumiem: kas tas ir un kā to izmantot?

Krāšana var būt grūta. Pat tad, ja krājat kaut kam, ko ļoti kārojat – jaunai mājai, automašīnai vai vienkārši atpūtai nedēļas nogalē. Mūsu mērķis ir atvieglot šo procesu. Izmantojiet Paysera kontu uzkrājumiem, ieplānojiet maksājumus un ātri sasniedziet savus mērķus!

#

Neizmantojat savu Paysera kontu? Lūk, kā to aizvērt

Žēl, ka mūs pametat... bet, ja tas tiešām nepieciešams – pastāstīsim, kā slēgt savu Paysera kontu un kādas darbības jums jāveic vispirms.

#

JAUNUMS! Tagad ir pieejama Paysera statusa lapa!

Viens no mērķiem, kuru Paysera apņēmusies sasniegt 2022. gadā, ir labāka komunikācija ar saviem klientiem, tāpēc iepazīstinām jūs ar Paysera statusa lapu.

#

Paysera plāni 2022. gadam

No superlietotnes līdz virtuālajām kartēm – uzziniet par 2022. gadā gaidāmajām funkcijām Paysera klientiem un partneriem.

#

Ar Paysera starpniecību pārdots zelts četru miljonu eiro vērtībā

Pagājušajā gadā Paysera visiem lietotājiem ieviesa iespēju pirkt, nosūtīt un pārdot atpakaļ reālu fizisko investīciju zeltu Paysera mobilajā lietotnē. Kopš tā laika lietotnē tika iegādāts zelts 4 miljonu eiro vērtībā, padarot to ne tikai par lielisku līdzekli naudas glabāšanai, bet arī par autentisku un mūžīgu dāvanu. 

#

Vai ir droši maksāt tiešsaistē caur savu banku?

Daudziem no mums ir gadījies, ka pēkšņi sākam pārmeklēt kabatas un baidīties, ka maksājumu karte varētu būt pazaudēta vai nozagta. Gadījumi, kad krāpnieki kaut ko pērk tiešsaistē vai fiziskos veikalos, izmantojot zagtas kartes vai kartes datus, ir reti, bet ne neiespējami. Internetbanka, šķiet, ir viens no drošākajiem veidiem, kā norēķināties par pirkumiem interneta veikalos. Visa pieslēgšanās informācija ir jūsu galvā, un bieži vien tiek prasīti papildu apstiprinājumi, kas saņemti īsziņā vai kodu ģeneratoru lietotnēs.

#

Top 10 jautājumi par maksājumu pieņemšanu tiešsaistē

Pirmajos soļos e-komercijas biznesā parādās daudzi jautājumi. Bet tas nav bizness, ja neko nepārdodat, vai ne? Paysera palīdz tūkstošiem interneta veikalu pieņemt maksājumus no klientiem visā pasaulē, tāpēc zemāk sniedzam atbildes uz visbiežāk uzdotajiem jautājumiem par tiešsaistes maksājumu apstrādi.

#

Tagad pievienot Visa karti Google Pay iespējams Paysera mobilajā lietotnē

Mobilie maksājumi drīz būs pilnīga norma lielākajai daļai Paysera klientu. Tagad savu Visa karti pievienot Google Pay varat Paysera mobilajā lietotnē pat bez Google Pay lietotnes.

#

Kas ir atvērtā banku sistēma (angl. Open Banking), PSD 2 un Maksājumu iniciēšanas pakalpojums?

Atvērtā banku sistēma ļauj apmainīties ar finanšu informāciju, kas nepieciešama finanšu produktu un pakalpojumu izstrādei. Viens no šādiem produktiem, kas balstīts uz atvērto banku sistēmu, ir Maksājumu iniciēšanas pakalpojums, kas klientiem ļauj ērti un ātri norēķināties tiešsaistē un tirgotājiem – pieņemt šādus maksājumus bez bankas piemērotām komisijas maksām. To visu var izdarīt ar trešās puses maksājumu apstrādātāju, piemēram, Paysera.

#

Paysera lietotne ir pieejama Huawei AppGallery

Labas ziņas Huawei tālruņu lietotājiem – Paysera mobilo lietotni var lejupielādēt Huawei AppGallery un izmantot labākai ikdienas finanšu pārvaldībai.

#

Paysera iespējo maksājumu pieņemšanu internetā ar Revolut

Turpmāk interneta veikali, kuri tiešsaistes maksājumu apstrādei izmanto Paysera maksājumu iniciēšanas pakalpojumu, saviem klientiem par precēm un pakalpojumiem varēs piedāvāt norēķināties ar Revolut. 

#

Kas ir maksājumu pieņemšanas pakalpojums un kā to izvēlēties?

Maksājumu pieņemšanas pakalpojums ļauj klientiem veikt apmaksu tiešsaistes veikalos un tirgotājiem – to saņemt. Pirms savam interneta veikalam izvēlēties piemērotāko maksājumu partneri, jāņem vērā vairāki kritēriji.

#

Paysera piedāvā atbalstu angļu valodā 24/7

No 1. marta Paysera klienti varēs saņemt atbalstu angļu valodā katru dienu visu diennakti. Konsultācijas tiks sniegtas pa tālruni, e-pastu un tiešsaistes čatā Paysera vietnē.

#

Kas ir SEPA maksājums? Atšķirība starp SEPA un SEPA Instant

Ikdienas valodā un sarunās ar klientiem mēs SEPA maksājumu skaidrojam kā standarta eiro pārskaitījumu un SEPA Instant – kā steidzamu eiro pārskaitījumu. Bet kas patiesībā ir SEPA maksājums? Un ar ko tas atšķiras no SEPA Instant?

#

Svarīgākās Paysera mobilās lietotnes funkcijas 2021. gadā

Cik no jaunākajām 2020. gada finanšu funkcijām jūs izmantojat? Kuras ir visgaidītākās 2021. gadā? Mums ir jaunumi ikvienam!

#

Apple Pay tagad atbalsta Visa!

Labas ziņas visiem Apple faniem – Visa kartes tagad ir saderīgas ar Apple Pay. Ilgu laiku tas bija viens no biežākajiem mūsu klientu pieprasījumiem, tāpēc nespējām to ignorēt. Tiem, kas jau zina, kas darāms, iespējams, pietika ar nosaukumu vien. Pārējiem – turpiniet lasīt!

#

Laiks aizsargāt savu naudu – laiks zeltam!

Tase kafijas 1970. gados maksāja 20 centus, šodien – EUR 1,50. Tikmēr unce zelta septiņdesmitajos gados maksāja EUR 200, šodien – cena ir vairāk nekā 8 reizes augstāka. Kas šeit varētu būt kopīgs? Inflācija.

#

No sezonas biļetēm līdz pircēju kontiem – lieliskas ziņas pasākumu cienītājiem!

Pasākumu biļešu tirdzniecības sistēma Paysera Tickets piedāvā 4 jaunas funkcijas, kas dos labumu gan pasākumu organizatoriem, gan apmeklētājiem. Tas viss bez papildu izmaksām.

#

Izvēlieties ZELTU! Iegādājieties to tiešsaistē, izmantojot Paysera

Zelta tirdzniecība pēdējos mēnešos tiek bieži apspriesta ziņās. Tā cena katru dienu palielinās un pārdošanas apjomi pieaug, jo pastāv bažas par ekonomisko krīzi. Tāpēc mēs esam vēl priecīgāki visiem mūsu klientiem piedāvāt iespēju iegādāties zeltu tiešsaistē.

#

Kāpēc mans Paysera konts ir bloķēts vai ierobežots?

Mēs bieži redzam šo tēmu apspriestu dažādos forumos, kā arī sociālajos medijos, tāpēc nolēmām sniegt ieskatu par to, kāpēc dažiem Paysera klientiem konts ir bloķēts vai ierobežots.

#

Kā droši pirkt un pārdot, izmantojot darījuma kontu?

Ikreiz, pērkot vai pārdodot kādus dārgus priekšmetus vai pakalpojumus, obligāts ir pirkuma līgums, par kura neatņemamu sastāvdaļu arvien vairāk kļūst kopīga darījuma konta atvēršana.

#

Interneta veikalu skaits karantīnas laikā pieaug

Pēc paziņojuma par valsts mēroga karantīnām daudziem uzņēmumiem nācās pāriet uz e-komercijas nozari. Mēs gribētu ticēt, ka tas rada lieliskas iespējas, kas ilgtermiņā palīdzēs uzņēmumiem un ekonomikai.

#

Kā izveidot interneta veikalu no nulles?

Ja vēl tikai veidojat savu pirmo tiešsaistes biznesu, jūs varat justies pārpludināts ar informāciju. Kā izveidot interneta veikalu? Cik tas maksās? Mēs nolēmām iesaistīties un sīki pastāstīt, kā no nulles izveidot interneta veikalu. izlasiet!

#

Pasākumi karantīnas laikā: Atcelt? Atlikt? Pielāgoties!

Nav šaubu, ka pasaules karantīna radikāli mainīja daudzu izpildītāju, pasākumu apmeklētāju un to rīkotāju plānus. Jā, tas var likties neiespējami, bet varbūt jūsu pasākumu var rīkot tiešsaistē?