Paysera Blogs

No jauniem produktiem un pakalpojumiem līdz uzņēmuma jaunumiem un Lietuvas lielākā Fintech aizkulisēm.

#

Paysera lietotne ir pieejama Huawei AppGallery

Labas ziņas Huawei tālruņu lietotājiem – Paysera mobilo lietotni var lejupielādēt Huawei AppGallery un izmantot labākai ikdienas finanšu pārvaldībai.

#

Paysera iespējo maksājumu pieņemšanu internetā ar Revolut

Turpmāk interneta veikali, kuri tiešsaistes maksājumu apstrādei izmanto Paysera maksājumu iniciēšanas pakalpojumu, saviem klientiem par precēm un pakalpojumiem varēs piedāvāt norēķināties ar Revolut. 

#

Kas ir maksājumu pieņemšanas pakalpojums un kā to izvēlēties?

Maksājumu pieņemšanas pakalpojums ļauj klientiem veikt apmaksu tiešsaistes veikalos un tirgotājiem – to saņemt. Pirms savam interneta veikalam izvēlēties piemērotāko maksājumu partneri, jāņem vērā vairāki kritēriji.

#

Paysera piedāvā atbalstu angļu valodā 24/7

No 1. marta Paysera klienti varēs saņemt atbalstu angļu valodā katru dienu visu diennakti. Konsultācijas tiks sniegtas pa tālruni, e-pastu un tiešsaistes čatā Paysera vietnē.

#

Kas ir SEPA maksājums? Atšķirība starp SEPA un SEPA Instant

Ikdienas valodā un sarunās ar klientiem mēs SEPA maksājumu skaidrojam kā standarta eiro pārskaitījumu un SEPA Instant – kā steidzamu eiro pārskaitījumu. Bet kas patiesībā ir SEPA maksājums? Un ar ko tas atšķiras no SEPA Instant?

#

Svarīgākās Paysera mobilās lietotnes funkcijas 2021. gadā

Cik no jaunākajām 2020. gada finanšu funkcijām jūs izmantojat? Kuras ir visgaidītākās 2021. gadā? Mums ir jaunumi ikvienam!

#

Apple Pay tagad atbalsta Paysera Visa!

Labas ziņas visiem Apple faniem – Paysera Visa kartes tagad ir saderīgas ar Apple Pay. Ilgu laiku tas bija viens no biežākajiem mūsu klientu pieprasījumiem, tāpēc nespējām to ignorēt. Tiem, kas jau zina, kas darāms, iespējams, pietika ar nosaukumu vien. Pārējiem – turpiniet lasīt!

#

Laiks aizsargāt savu naudu – laiks zeltam!

Tase kafijas 1970. gados maksāja 20 centus, šodien – EUR 1,50. Tikmēr unce zelta septiņdesmitajos gados maksāja EUR 200, šodien – cena ir vairāk nekā 8 reizes augstāka. Kas šeit varētu būt kopīgs? Inflācija.

#

No sezonas biļetēm līdz pircēju kontiem – lieliskas ziņas pasākumu cienītājiem!

Pasākumu biļešu tirdzniecības sistēma Paysera Tickets piedāvā 4 jaunas funkcijas, kas dos labumu gan pasākumu organizatoriem, gan apmeklētājiem. Tas viss bez papildu izmaksām.

#

Izvēlieties ZELTU! Iegādājieties to tiešsaistē, izmantojot Paysera

Zelta tirdzniecība pēdējos mēnešos tiek bieži apspriesta ziņās. Tā cena katru dienu palielinās un pārdošanas apjomi pieaug, jo pastāv bažas par ekonomisko krīzi. Tāpēc mēs esam vēl priecīgāki visiem mūsu klientiem piedāvāt iespēju iegādāties zeltu tiešsaistē.

#

Kāpēc mans Paysera konts ir bloķēts vai ierobežots?

Mēs bieži redzam šo tēmu apspriestu dažādos forumos, kā arī sociālajos medijos, tāpēc nolēmām sniegt ieskatu par to, kāpēc dažiem Paysera klientiem konts ir bloķēts vai ierobežots.

#

Kā droši pirkt un pārdot, izmantojot darījuma kontu?

Ikreiz, pērkot vai pārdodot kādus dārgus priekšmetus vai pakalpojumus, obligāts ir pirkuma līgums, par kura neatņemamu sastāvdaļu arvien vairāk kļūst kopīga darījuma konta atvēršana.

#

Alternatīvas Lieldienas: viss, kas jums jāzina par svētku pavadīšanu mājās

Tuvojas Lieldienas, un mēs visi domājam par saviem ģimenes locekļiem un mīļajiem, ar kuriem mēs parasti pavadām šos svētkus. Tomēr šogad viņiem vislabākā dāvana būs viņu drošība, paliekot mājās. Tikmēr mēs pārliecināsimies, ka kabatas nauda mazbērniem vai mazas dāvanas mīļajiem nonāk viņu kontos pirms Lieldienu rīta.

#

Interneta veikalu skaits karantīnas laikā pieaug

Pēc paziņojuma par valsts mēroga karantīnām daudziem uzņēmumiem nācās pāriet uz e-komercijas nozari. Mēs gribētu ticēt, ka tas rada lieliskas iespējas, kas ilgtermiņā palīdzēs uzņēmumiem un ekonomikai.

#

Kā izveidot interneta veikalu no nulles?

Ja vēl tikai veidojat savu pirmo tiešsaistes biznesu, jūs varat justies pārpludināts ar informāciju. Kā izveidot interneta veikalu? Cik tas maksās? Mēs nolēmām iesaistīties un sīki pastāstīt, kā no nulles izveidot interneta veikalu. izlasiet!

#

Pasākumi karantīnas laikā: Atcelt? Atlikt? Pielāgoties!

Nav šaubu, ka pasaules karantīna radikāli mainīja daudzu izpildītāju, pasākumu apmeklētāju un to rīkotāju plānus. Jā, tas var likties neiespējami, bet varbūt jūsu pasākumu var rīkot tiešsaistē?

#

COVID-19 uzliesmojuma laikā Paysera strādā kā parasti

Šajā nenoteiktības laikā mēs darīsim visu iespējamo, lai klientiem, partneriem un darbiniekiem nodrošinātu stabilitāti un pārliecību.