Paysera Blogs

No jauniem produktiem un pakalpojumiem līdz uzņēmuma jaunumiem un Lietuvas lielākā Fintech aizkulisēm.

#

Kas ir SEPA maksājums? Atšķirība starp SEPA un SEPA Instant

Ikdienas valodā un sarunās ar klientiem mēs SEPA maksājumu skaidrojam kā standarta eiro pārskaitījumu un SEPA Instant – kā steidzamu eiro pārskaitījumu. Bet kas patiesībā ir SEPA maksājums? Un ar ko tas atšķiras no SEPA Instant?

Janvāris 2021 • 4 min lasījums

#

Apple Pay tagad atbalsta Paysera Visa!

Labas ziņas visiem Apple faniem – Paysera Visa kartes tagad ir saderīgas ar Apple Pay. Ilgu laiku tas bija viens no biežākajiem mūsu klientu pieprasījumiem, tāpēc nespējām to ignorēt. Tiem, kas jau zina, kas darāms, iespējams, pietika ar nosaukumu vien. Pārējiem – turpiniet lasīt!

Decembris 2020 • 3 min lasījums

#

Laiks aizsargāt savu naudu – laiks zeltam!

Tase kafijas 1970. gados maksāja 20 centus, šodien – EUR 1,50. Tikmēr unce zelta septiņdesmitajos gados maksāja EUR 200, šodien – cena ir vairāk nekā 8 reizes augstāka. Kas šeit varētu būt kopīgs? Inflācija.

Novembris 2020 •  2 min lasījums

#

No sezonas biļetēm līdz pircēju kontiem – lieliskas ziņas pasākumu cienītājiem!

Pasākumu biļešu tirdzniecības sistēma Paysera Tickets piedāvā 4 jaunas funkcijas, kas dos labumu gan pasākumu organizatoriem, gan apmeklētājiem. Tas viss bez papildu izmaksām.

Septembris 2020 • 3 min lasījums

#

Izvēlieties ZELTU! Iegādājieties to tiešsaistē, izmantojot Paysera

Zelta tirdzniecība pēdējos mēnešos tiek bieži apspriesta ziņās. Tā cena katru dienu palielinās un pārdošanas apjomi pieaug, jo pastāv bažas par ekonomisko krīzi. Tāpēc mēs esam vēl priecīgāki visiem mūsu klientiem piedāvāt iespēju iegādāties zeltu tiešsaistē.

Septembris 2020 • 5 min lasījums

#

Kāpēc mans Paysera konts ir bloķēts vai ierobežots?

Mēs bieži redzam šo tēmu apspriestu dažādos forumos, kā arī sociālajos medijos, tāpēc nolēmām sniegt ieskatu par to, kāpēc dažiem Paysera klientiem konts ir bloķēts vai ierobežots.

Augusts 2020 • 9 min lasījums

#

Kā droši pirkt un pārdot, izmantojot darījuma kontu?

Ikreiz, pērkot vai pārdodot kādus dārgus priekšmetus vai pakalpojumus, obligāts ir pirkuma līgums, par kura neatņemamu sastāvdaļu arvien vairāk kļūst kopīga darījuma konta atvēršana.

Augusts 2020 • 4 min lasījums

#

Alternatīvas Lieldienas: viss, kas jums jāzina par svētku pavadīšanu mājās

Tuvojas Lieldienas, un mēs visi domājam par saviem ģimenes locekļiem un mīļajiem, ar kuriem mēs parasti pavadām šos svētkus. Tomēr šogad viņiem vislabākā dāvana būs viņu drošība, paliekot mājās. Tikmēr mēs pārliecināsimies, ka kabatas nauda mazbērniem vai mazas dāvanas mīļajiem nonāk viņu kontos pirms Lieldienu rīta.

Aprīlis 2020 • 2 min lasījums

#

Interneta veikalu skaits karantīnas laikā pieaug

Pēc paziņojuma par valsts mēroga karantīnām daudziem uzņēmumiem nācās pāriet uz e-komercijas nozari. Mēs gribētu ticēt, ka tas rada lieliskas iespējas, kas ilgtermiņā palīdzēs uzņēmumiem un ekonomikai.

Marts 2020 • 2 min lasījums

#

Kā izveidot interneta veikalu no nulles?

Ja vēl tikai veidojat savu pirmo tiešsaistes biznesu, jūs varat justies pārpludināts ar informāciju. Kā izveidot interneta veikalu? Cik tas maksās? Mēs nolēmām iesaistīties un sīki pastāstīt, kā no nulles izveidot interneta veikalu. izlasiet!

Marts 2020 • 4 min lasījums

#

Pasākumi karantīnas laikā: Atcelt? Atlikt? Pielāgoties!

Nav šaubu, ka pasaules karantīna radikāli mainīja daudzu izpildītāju, pasākumu apmeklētāju un to rīkotāju plānus. Jā, tas var likties neiespējami, bet varbūt jūsu pasākumu var rīkot tiešsaistē?

Marts 2020 • 3 min lasījums

#

COVID-19 uzliesmojuma laikā Paysera strādā kā parasti

Šajā nenoteiktības laikā mēs darīsim visu iespējamo, lai klientiem, partneriem un darbiniekiem nodrošinātu stabilitāti un pārliecību.

Marts 2020 • 3 min lasījums

PAR

Paysera ir starptautiska elektroniskās naudas iestāde, kuru licencējusi Lietuvas Banka. Tā saviem klientiem piedāvā dažādus pakalpojumus – no privātajiem un uzņēmuma kontiem līdz mobilajai lietotnei, debetkartei un maksājumu pieņemšanai interneta veikalos.
Lasīt vairāk.