Paysera Blogs

No jauniem produktiem un pakalpojumiem līdz uzņēmuma jaunumiem un Lietuvas lielākā Fintech aizkulisēm.

Kas ir 3D Secure un kā norēķināties tiešsaistē ar Paysera Visa karti?

Paysera Visa karte ļauj iepirkties tiešsaistē, norēķināties fiziskās tirdzniecības vietās un saistīt karti ar dažādām lietotnēm, piemēram, Apple Pay, Google Pay, pārtikas piegādes vai taksometru lietotnēm. Lai jūsu iepirkšanās tiešsaistē būtu aizsargāta, Visa kartes ir aprīkotas ar 3D Secure tehnoloģiju, kas var prasīt apstiprināt maksājumus, izmantojot tālruni vai e-pastu.

#

Vai ir droši maksāt tiešsaistē caur savu banku?

Daudziem no mums ir gadījies, ka pēkšņi sākam pārmeklēt kabatas un baidīties, ka maksājumu karte varētu būt pazaudēta vai nozagta. Gadījumi, kad krāpnieki kaut ko pērk tiešsaistē vai fiziskos veikalos, izmantojot zagtas kartes vai kartes datus, ir reti, bet ne neiespējami. Internetbanka, šķiet, ir viens no drošākajiem veidiem, kā norēķināties par pirkumiem interneta veikalos. Visa pieslēgšanās informācija ir jūsu galvā, un bieži vien tiek prasīti papildu apstiprinājumi, kas saņemti īsziņā vai kodu ģeneratoru lietotnēs.

#

Top 10 jautājumi par maksājumu pieņemšanu tiešsaistē

Pirmajos soļos e-komercijas biznesā parādās daudzi jautājumi. Bet tas nav bizness, ja neko nepārdodat, vai ne? Paysera palīdz tūkstošiem interneta veikalu pieņemt maksājumus no klientiem visā pasaulē, tāpēc zemāk sniedzam atbildes uz visbiežāk uzdotajiem jautājumiem par tiešsaistes maksājumu apstrādi.

#

Tagad pievienot Paysera Visa karti Google Pay iespējams Paysera mobilajā lietotnē

Mobilie maksājumi drīz būs pilnīga norma lielākajai daļai Paysera klientu. Tagad savu Paysera Visa karti pievienot Google Pay varat Paysera mobilajā lietotnē pat bez Google Pay lietotnes.

#

Kas ir atvērtā banku sistēma (angl. Open Banking), PSD 2 un Maksājumu iniciēšanas pakalpojums?

Atvērtā banku sistēma ļauj apmainīties ar finanšu informāciju, kas nepieciešama finanšu produktu un pakalpojumu izstrādei. Viens no šādiem produktiem, kas balstīts uz atvērto banku sistēmu, ir Maksājumu iniciēšanas pakalpojums, kas klientiem ļauj ērti un ātri norēķināties tiešsaistē un tirgotājiem – pieņemt šādus maksājumus bez bankas piemērotām komisijas maksām. To visu var izdarīt ar trešās puses maksājumu apstrādātāju, piemēram, Paysera.

#

Lieldienas Paysera birojos visā pasaulē: no Bulgārijas līdz Lietuvai un Filipīnām!

Vairāk nekā trešdaļa pasaules gatavojas ilgi gaidītajām Lieldienu brīvdienām, tāpat arī mēs Paysera birojos visā pasaulē! Paysera komanda ir multikulturāla – no dažādām valstīm, reliģijām un kultūrām. Mēs vaicājām to pārstāvjiem, vai viņi svin Lieldienas, un, ja svin, tad kas ir tas, kas šos svētkus padara tik īpašus. Diemžēl daudzviet karantīnas kavēs daudzu tradīciju ievērošanu, tomēr svētku gars saglabājas.

#

Paysera lietotne ir pieejama Huawei AppGallery

Labas ziņas Huawei tālruņu lietotājiem – Paysera mobilo lietotni var lejupielādēt Huawei AppGallery un izmantot labākai ikdienas finanšu pārvaldībai.

#

Paysera iespējo maksājumu pieņemšanu internetā ar Revolut

Turpmāk interneta veikali, kuri tiešsaistes maksājumu apstrādei izmanto Paysera maksājumu iniciēšanas pakalpojumu, saviem klientiem par precēm un pakalpojumiem varēs piedāvāt norēķināties ar Revolut. 

#

Kas ir maksājumu pieņemšanas pakalpojums un kā to izvēlēties?

Maksājumu pieņemšanas pakalpojums ļauj klientiem veikt apmaksu tiešsaistes veikalos un tirgotājiem – to saņemt. Pirms savam interneta veikalam izvēlēties piemērotāko maksājumu partneri, jāņem vērā vairāki kritēriji.

#

Paysera piedāvā atbalstu angļu valodā 24/7

No 1. marta Paysera klienti varēs saņemt atbalstu angļu valodā katru dienu visu diennakti. Konsultācijas tiks sniegtas pa tālruni, e-pastu un tiešsaistes čatā Paysera vietnē.

#

Kas ir SEPA maksājums? Atšķirība starp SEPA un SEPA Instant

Ikdienas valodā un sarunās ar klientiem mēs SEPA maksājumu skaidrojam kā standarta eiro pārskaitījumu un SEPA Instant – kā steidzamu eiro pārskaitījumu. Bet kas patiesībā ir SEPA maksājums? Un ar ko tas atšķiras no SEPA Instant?

#

Svarīgākās Paysera mobilās lietotnes funkcijas 2021. gadā

Cik no jaunākajām 2020. gada finanšu funkcijām jūs izmantojat? Kuras ir visgaidītākās 2021. gadā? Mums ir jaunumi ikvienam!

#

Apple Pay tagad atbalsta Paysera Visa!

Labas ziņas visiem Apple faniem – Paysera Visa kartes tagad ir saderīgas ar Apple Pay. Ilgu laiku tas bija viens no biežākajiem mūsu klientu pieprasījumiem, tāpēc nespējām to ignorēt. Tiem, kas jau zina, kas darāms, iespējams, pietika ar nosaukumu vien. Pārējiem – turpiniet lasīt!

#

Laiks aizsargāt savu naudu – laiks zeltam!

Tase kafijas 1970. gados maksāja 20 centus, šodien – EUR 1,50. Tikmēr unce zelta septiņdesmitajos gados maksāja EUR 200, šodien – cena ir vairāk nekā 8 reizes augstāka. Kas šeit varētu būt kopīgs? Inflācija.

#

No sezonas biļetēm līdz pircēju kontiem – lieliskas ziņas pasākumu cienītājiem!

Pasākumu biļešu tirdzniecības sistēma Paysera Tickets piedāvā 4 jaunas funkcijas, kas dos labumu gan pasākumu organizatoriem, gan apmeklētājiem. Tas viss bez papildu izmaksām.

#

Izvēlieties ZELTU! Iegādājieties to tiešsaistē, izmantojot Paysera

Zelta tirdzniecība pēdējos mēnešos tiek bieži apspriesta ziņās. Tā cena katru dienu palielinās un pārdošanas apjomi pieaug, jo pastāv bažas par ekonomisko krīzi. Tāpēc mēs esam vēl priecīgāki visiem mūsu klientiem piedāvāt iespēju iegādāties zeltu tiešsaistē.

#

Kāpēc mans Paysera konts ir bloķēts vai ierobežots?

Mēs bieži redzam šo tēmu apspriestu dažādos forumos, kā arī sociālajos medijos, tāpēc nolēmām sniegt ieskatu par to, kāpēc dažiem Paysera klientiem konts ir bloķēts vai ierobežots.

#

Kā droši pirkt un pārdot, izmantojot darījuma kontu?

Ikreiz, pērkot vai pārdodot kādus dārgus priekšmetus vai pakalpojumus, obligāts ir pirkuma līgums, par kura neatņemamu sastāvdaļu arvien vairāk kļūst kopīga darījuma konta atvēršana.

#

Alternatīvas Lieldienas: viss, kas jums jāzina par svētku pavadīšanu mājās

Tuvojas Lieldienas, un mēs visi domājam par saviem ģimenes locekļiem un mīļajiem, ar kuriem mēs parasti pavadām šos svētkus. Tomēr šogad viņiem vislabākā dāvana būs viņu drošība, paliekot mājās. Tikmēr mēs pārliecināsimies, ka kabatas nauda mazbērniem vai mazas dāvanas mīļajiem nonāk viņu kontos pirms Lieldienu rīta.

#

Interneta veikalu skaits karantīnas laikā pieaug

Pēc paziņojuma par valsts mēroga karantīnām daudziem uzņēmumiem nācās pāriet uz e-komercijas nozari. Mēs gribētu ticēt, ka tas rada lieliskas iespējas, kas ilgtermiņā palīdzēs uzņēmumiem un ekonomikai.

#

Kā izveidot interneta veikalu no nulles?

Ja vēl tikai veidojat savu pirmo tiešsaistes biznesu, jūs varat justies pārpludināts ar informāciju. Kā izveidot interneta veikalu? Cik tas maksās? Mēs nolēmām iesaistīties un sīki pastāstīt, kā no nulles izveidot interneta veikalu. izlasiet!

#

Pasākumi karantīnas laikā: Atcelt? Atlikt? Pielāgoties!

Nav šaubu, ka pasaules karantīna radikāli mainīja daudzu izpildītāju, pasākumu apmeklētāju un to rīkotāju plānus. Jā, tas var likties neiespējami, bet varbūt jūsu pasākumu var rīkot tiešsaistē?

#

COVID-19 uzliesmojuma laikā Paysera strādā kā parasti

Šajā nenoteiktības laikā mēs darīsim visu iespējamo, lai klientiem, partneriem un darbiniekiem nodrošinātu stabilitāti un pārliecību.