📅 Septembris 2020

No sezonas biļetēm līdz pircēju kontiem – lieliskas ziņas pasākumu cienītājiem!  Pasākumu biļešu tirdzniecības sistēma Paysera Tickets piedāvā 4 jaunas funkcijas, kas dos labumu gan pasākumu organizatoriem, gan apmeklētājiem. Tas viss bez papildu izmaksām

#

Lai gan vasara ir beigusies, mēs ticam, ka šajā sezonā esat paredzējis pāris karstus pasākumus. Ja vēl neko neesat plānojis, neuztraucieties – jaunās Paysera Tickets funkcijas noteikti atvieglos jūsu dzīvi un varbūt pat sniegs dažas idejas nākotnei. 

Vairākkārt izmantojamas biļetes 💃🥋🏊‍♀️

Turpmāk pasākumu organizatori, kuri izmanto Paysera Tickets sistēmu, var piedāvāt klientiem iegādāties vairākkārt izmantojamas biļetes – citiem vārdiem sakot, biļetes, kuras noteiktā laika periodā var izmantot vairākas reizes. 

Piemēram, tā var būt biļete uz deju nodarbībām – teiksim, viena biļete būtu derīga 6 rīta nodarbībām un tikai darba dienās. Vai varbūt tā būs biļete 10 stundām baseinā tikai nedēļas nogalēs? 

Kad organizators noskenēs vienu no šīm biļetēm ar Paysera Tickets lietotni, viņš redzēs, cik daudz laika vai cik apmeklējumu šai personai vēl atlikuši. 
#

Grupas pasākumi 🗓

Šī funkcija ir īpaši aizraujoša! Tā ļauj grupēt noteiktus pasākumus, kuri būs redzami vienā lapā, un tos iespējams kopīgot ar vienu saiti.

Piemēram, ja organizējat ārpusskolas aktivitātes bērniem, varat grupēt pasākumus pēc vecuma, dzimuma utt. Vai varbūt jūs organizējat koncertu sēriju un vēlaties, lai tie visi būtu vienuviet? Iespējas ir neierobežotas!

#

Sezonas biļetes 🏀 ⚽️

Nevarējām sagaidīt paziņot šo jaunumu – šī funkcija ļauj klientiem nopirkt vienu biļeti uz visiem grupas pasākumiem, un, ja vēlaties, varat ļaut viņiem pārdot Jums atpakaļ biļeti uz kādu no pasākumiem, ja viņi to nevarēs apmeklēt.

Kā tas darbojas? Iedomājieties, ka organizējat sporta spēles. Tagad jūs varat sagrupēt visas sezonas spēles kopā un pārdot vienu biļeti uz tām visām. Klienti savā kontā redzēs visas grupas biļetes vai, ja klientam nav konta, viņš biļetes saņems e-pastā.

Ja klientam ir konts un viņš ir nopircis sezonas biļeti, bet nevar apmeklēt kādu no spēlēm, viņš var nodot šo vienu biļeti pārdošanai, ja organizators ir iespējojis šo funkciju. Un, ja kāds iegādājas biļeti, klients atgūst naudu. Tātad – visi ir laimīgi!

#

Pircēja konts 🎟

Un visbeidzot – tagad jebkurš pircējs var izveidot Paysera Tickets kontu un piekļūt visām savām iepriekšējo un turpmāko pasākumu biļetēm vienuviet. Pircēji pat var pievienot kontam papildu e-pastus, gadījumā, ja e-pasts ir mainījies un viņi vēlas piekļūt savām iepriekš iegādātajām biļetēm.

Ja e-pastu savam pircēja kontam pievienojāt pēc biļešu iegādes, kontā joprojām redzēsiet visu pirkumu vēsturi. Tas nozīmē vairs nekādu nozaudētu, izdzēstu vai aizmirstu biļešu!

Nepadosimies izaicinājumiem un nenolieksim galvu, neskatoties uz grūtībām, ar kurām šodien saskaras šī nozare. Tagad jums ir visi nepieciešamie līdzekļi, lai izklaidētu auditoriju, tāpēc ķerieties pie lietas!

Ja jums ir kādi jautājumi par šo vai citām Paysera Tickets funkcijām, lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu [email protected], kā arī sekojiet mums sociālajos tīklos un dariet zināmu, ja vēlaties, lai mēs dalāmies ar jūsu pasākumu!