Apple Pay tagad atbalsta Visa!

Decembris 2020 •  3 min lasījums
Apple Pay Paysera

Labas ziņas visiem Apple faniem – Visa kartes tagad ir saderīgas ar Apple Pay. Ilgu laiku tas bija viens no biežākajiem mūsu klientu pieprasījumiem, tāpēc nespējām to ignorēt. Tiem, kas jau zina, kas darāms, iespējams, pietika ar nosaukumu vien. Pārējiem – turpiniet lasīt! 

Kāpēc izmantot Apple Pay?

💸 Bez kontakta un skaidras naudas. Tagad vairāk nekā jebkad Apple Pay ir labākais veids, kā samaksāt ar Visa karti. Bez kontakta, droši un vienkārši. Un jums nav jāpieskaras pogām vai jārīkojas ar skaidru naudu, lai iegādātos nepieciešamo. Mums droši vien nav jāatgādina, kāpēc tas ir tik svarīgi 2020. gadā. 

🔐 Droši. Tas ne tikai pasargās jūs no skaidrās naudas mikrobiem, bet arī aizsargās jūsu datus. Norēķinoties Apple Pay izmanto ierīces numuru un unikālu darījuma kodu. Pilns kartes numurs nekad netiek saglabāts jūsu ierīcē vai Apple serveros, un to nevar kopīgot ar trešajām personām. Apple Pay nesaglabā darījumu informāciju, nodrošinot, ka visi pirkumi ir privāti.

🚀 Ātri. Kas var būt sliktāks par garas rindas izveidošanu aiz sevis, kamēr meklējat maku kaut kur dziļi somā... Tas nav vajadzīgs. Jūsu tālrunis vienmēr ir ar jums. Turklāt Apple Pay ļauj arī ātrāk samaksāt tiešsaistē – vienkārši izvēlieties Apple Pay un pabeidziet maksājumu, izmantojot Face ID vai Touch ID.

📲 Vienkārši. Ja nekad neesat veicis bezkontakta maksājumu ar Apple Pay, to ir viegli iestatīt. Savā iPhone tālrunī atveriet lietotni Wallet, augšējā labajā stūrī spiediet “+” un izpildiet vienkāršos norādījumus. iPhone tālruņa lietotnē Apple Watch arī šo ierīci varat iestatīt norēķiniem ar Apple Pay.

Kā sākt? 

Jūs varat pievienot savu karti Apple Pay lietotnē Wallet vai Paysera mobilajā lietotnē. Paysera lietotnē izvēlieties "Kartes" un pie kartēm, kas nav pievienotas Apple Pay, redzēsiet lietotnes Wallet ikonu. Pieskarieties tai un izpildiet norādījumus. 

To var izdarīt arī lietotnē Wallet: 

  • iPhone tālrunī atveriet lietotni Wallet un nospiediet “+”.
  • Apple Watch ierīcei savā iPhone tālrunī atveriet Apple Watch lietotni un izvēlieties “Wallet & Apple Pay”, pēc tam – “Add Credit or Debit Card”.
  • iPad planšetdatora iestatījumos atveriet “Wallet & Apple Pay” un izvēlieties “Add Credit or Debit Card”.
  • MacBook Pro ar Touch ID sistēmas preferencēs izvēlieties “Wallet & Apple Pay” un pēc tam spiediet “+”, lai pievienotu karti.

Mobilie maksājumi ir jaunās kartes 

Maksājumu kartes tika ieviestas 20. gadsimta sākumā, tomēr daži cilvēki un tirgi, it īpaši jaunattīstības valstīs, joprojām turas pie skaidras naudas. Domājams ne uz ilgu laiku. Mobilie maksājumi patiešām ir nākamais solis uz augšu, kas ļauj jums to pašu, ko maksājumu kartes, un vēl vairāk. 

Tas ir vairāk nekā tikai jūsu nauda vienuviet – vienmēr pa rokai, nav jāievada PIN kods, nav publiski jārāda karte vai jābaidās no tās pazaudēšanas vai ļaunprātīgas izmantošanas utt.. 

Lai gan Apple Pay starptautiskajā tirgū ienāca nesen, tas drīz jau veidos 10% no visiem globālajiem karšu darījumiem. Tātad, ja jūs pieņemat tehnoloģiskus, novatoriskus un tālredzīgus lēmumus – nemeklējiet tālāk. Iespējams, mums tas pat nav jāsaka. 

Saistītie raksti #
#

No sezonas biļetēm līdz pircēju kontiem – lieliskas ziņas pasākumu cienītājiem!

Pasākumu biļešu tirdzniecības sistēma Paysera Tickets piedāvā 4 jaunas funkcijas, kas dos labumu gan pasākumu organizatoriem, gan apmeklētājiem. Tas viss bez papildu izmaksām.

Septembris 2020 • 3 min lasījums

#

Izvēlieties ZELTU! Iegādājieties to tiešsaistē, izmantojot Paysera

Zelta tirdzniecība pēdējos mēnešos tiek bieži apspriesta ziņās. Tā cena katru dienu palielinās un pārdošanas apjomi pieaug, jo pastāv bažas par ekonomisko krīzi. Tāpēc mēs esam vēl priecīgāki visiem mūsu klientiem piedāvāt iespēju iegādāties zeltu tiešsaistē.

Septembris 2020 • 5 min lasījums

#

Kā droši pirkt un pārdot, izmantojot darījuma kontu?

Ikreiz, pērkot vai pārdodot kādus dārgus priekšmetus vai pakalpojumus, obligāts ir pirkuma līgums, par kura neatņemamu sastāvdaļu arvien vairāk kļūst kopīga darījuma konta atvēršana.

Augusts 2020 • 4 min lasījums

PAR

Paysera ir starptautiska elektroniskās naudas iestāde, kuru licencējusi Lietuvas Banka. Tā saviem klientiem piedāvā dažādus pakalpojumus – no privātajiem un uzņēmuma kontiem līdz mobilajai lietotnei, debetkartei un maksājumu pieņemšanai interneta veikalos.
Lasīt vairāk.