Ieguvumi un iespējasPlašs apmaksas veidu klāsts

Maksājumi caur vairāk nekā 10'000 vietējām un ārvalstu bankām, kā arī ar Visa, MasterCard un Maestro kartēm*. Maksājumi caur starptautiskām pārskaitījumu sistēmām, skaidrā naudā vai tieši Paysera sistēmā.

Iespējams zemākās cenas tirgū

Ietaupiet naudu, izmantojot Paysera Checkout. Mūsu komisijas maksas ir vienas no zemākajām tirgū un mēs piedāvājam valūtas maiņu pēc izdevīgiem maiņas kursiem, saņemot pārskaitījumus no ārvalstu bankām un sistēmām.

Droši maksājumi tiešsaistē

Izvietojiet īpašo simbolu “Drošs maksājums tiešsaistē” un informējiet savus klientus, ka iegādāties preces vai pakalpojumus Jūsu interneta vietnē ir droši, jo Jūs lietojat Paysera izstrādāto risinājumu drošiem maksājumiem.

Plaša valstu un valūtu izvēle

Apkalpojiet klientus visā pasaulē. Paysera sistēma darbojas 184 valstīs ar vairāk nekā 30 valūtām. Apmaksas logs ir iztulkots 18 valodās. Dodiet iespēju saviem klientiem veikt maksājumus ērti un izmantot sev saprotamu valodu.

Tūlītēji paziņojumi

Iegūstiet informāciju par saņemtu maksājumu nekavējoties un izsniedziet klientiem viņu pirkumus ātrāk. Uzziniet par kļūdu maksājumā un atgrieziet naudu ar vienu pogas klikšķi.

Līzinga pakalpojumi

Nodrošiniet klientiem iespēju norēķināties par pirkumu pakāpeniski. Līdztekus citiem apmaksas veidiem, piedāvājiet General Financing un MokiLizingas līzinga pakalpojumus.

Ērta maksājumu organizēšana

Organizēt viena vai vairāku elektronisko maksājumu projektus ir pavisam vienkārši, jo Paysera konts ir pieejams jebkurā diennakts laikā ikvienā pasaules vietā, pieslēdzoties Paysera e-maksājumu sistēmai.

Visi ienākumi vienā kontā

Ir viegli kontrolēt un pārvaldīt ienākumus, ja nav daudz kontu dažādās bankās. Ienākumi tiek apkopoti vienā Paysera kontā, kas vienkāršo iespēju aplūkot statistikas datus un izveidot atskaites.

Demo versija

Demo versija ļauj pārbaudīt mūsu Checkout pakalpojumu. Uzziniet, kā tiek ģenerēts maksājums, un aprēķiniet komisijas maksu par konkrētu produktu vai pakalpojumu. Mēs sniedzam jums iespēju visu apskatīt no pircēja puses - no preču pievienošanas grozam līdz pasūtījuma apmaksai.

Dažādas izvēles

Iespēja pieņemt maksājumus caur internetbanku, izmantojot Maksājumu iniciēšanas pakalpojumu (MIP). Jūs varēsiet identificēt klientu, izmantojot viņa personas kodu. Šis pakalpojums ir vairākas reizes lētāks, bet tikpat drošs kā Bank Link pakalpojums. Šo tehnoloģiju regulē Eiropas Savienības direktīva PSD2.
Vairāk informācijas...Pamācība, kā sākt lietot

*Maksājumu pieņemšana ar Visa, MasterCard, Maestro kartēm ir pieejama tikai ES valstīs reģistrētām juridiskām personām.

Kā uzstādīt?Visu platformu atbalsts

Ir trīs veidi, kā integrēt Paysera Checkout. Izvēlieties gatavu spraudni savai CMS sistēmai, integrējiet to caur bibliotēku (library) vai izveidojiet individuālu risinājumu jebkurai platformai vai programmēšanas valodai, izmantojot tehnisko specifikāciju.

Bezmaksas CMS spraudņi

Vienkāršākais veids Paysera Checkout integrēšanai ir bezmaksas spraudņa uzstādīšana. Mēs esam izveidojuši spraudņus vairāk nekā 17 populārākajām sistēmām, piemēram, PrestaShop, Magento, osCommerce, Oxid eShop, WordPress, Joomla, Drupal u.c.

Bezmaksas tehniskais atbalsts

Gadījumā, ja, uzstādot Paysera apmaksas veidus, rodas neskaidrības vai problēmas, varat sazināties ar mums. Paysera IT speciālisti palīdzēs atrisināt problēmas un sniegs bezmaksas konsultācijas.

Pilnvaru sniegšana IT speciālistiem

Konta īpašnieks var pilnvarot citu personu piekļūt maksājumu tehniskajai informācijai un rīkoties ar to. Pirms integrēšanas programmētājam tikai jāatver bezmaksas konts.

Vienkārši uzstādīt un izmēģināt

Lai veiktu testa maksājumus, tie ir jāaktivizē. Nauda par testa maksājumiem no konta netiks noņemta.

Vairāki atainošanas veidi

Funkcionalitāti pircējam var atainot kā pogu ar saiti uz maksājuma logu vai kā sarakstu ar apmaksas veidiem. Apmaksas veidus, valstis un tehniskos parametrus var uzstādīt Paysera sistēmā.

Kā sākt?#
Atveriet bezmaksas Paysera kontu un veiciet identifikāciju
#
Izlasiet instrukcijas projekta izveidei un apstipriniet to
#
Pieņemiet maksājumus un gūstiet peļņu

Piedāvājums veiksmīgai internettirdzniecības uzsākšanaiNeatkarīgi no apgrozījuma pirmos trīs mēnešus (pirmajiem trīs darījumu skaita soļiem) tiks piemērotas šādas Paysera kategorijas komisijas maksas:
I kategorijas projekti
Procents - 0,75 %
Maksimālā - 0,15 EUR
Fiksētā - 0,07 EUR
II kategorijas projekti
Procents - 1,25 %
Maksimālā - 0,75 EUR
Fiksētā - 0,07 EUR
III kategorijas projekti
Procents - 7,65 %
Maksimālā - 10,50 EUR
Fiksētā - 0,07 EURarabiškai