Kā atvērt privāto kontu?

Paysera konts ir bez maksas un to var atvērt dažās minūtēs. Aizpildot reģistrācijas formu un veicot identifikācijas procedūru, varēsiet izmantot visus Paysera pakalpojumus.

Vairāk informācijas par privāto kontu

Kā atvērt uzņēmuma kontu?

Uzņēmuma (biznesa) kontu drīkst atvērt tikai uzņēmuma vadītājs, kurš veicis identifikāciju. Lai tiktu atvērts uzņēmuma konts, ienāciet savā privātajā kontā, izvēlieties "Uzņēmuma konts" un ievadiet uzņēmuma reģistrācijas numuru.

Vairāk informācijas par uzņēmuma kontu

Kā papildināt savu kontu?

Papildināt savu Paysera kontu var, veicot pārskaitījumu no jebkuras bankas pasaulē vai iemaksājot skaidrā naudā Paysera partneru apkalpošanas vietās. Ienākot savā Paysera kontā un izvēlēties sadaļu "Konta papildināšana", jums jāizvēlas konta papildināšanas veids. Detalizēta pamācība tiks sniegta pēc tam, kad būsiet izvēlējies konkrētu konta papildināšanu veidu.

Vairāk informācijas par konta papildināšanu

Kā es varu pārskaitīt naudu uz banku vai citu maksājumu sistēmu?

Pārskaitījumi no Paysera konta uz citu banku tiek veikti tieši tāpat kā bankās. Jums ir jānorāda informācija par saņēmēju, konta numurs un maksājuma mērķis/detaļas. Lai pārskaitītu naudu no Paysera uz citu maksājumu sistēmu, atkarībā no maksājumu sistēmas Jums būs jānorāda saņēmēja klienta numurs šajā sistēmā vai cita informācija par saņēmēju.

Vairāk informācijas par pārskaitījumiem

Cik daudz varu ietaupīt, lietojot Paysera?

Banku un citu finanšu iestāžu ietur daudz lielākas komisijas maksas nekā Paysera. Daži Paysera pakalpojumi ir pat bez maksas, lai gan citas finanšu iestādes tiem piemēro komisijas maksas.

Skatīt salīdzinājumu ar citām sistēmām

Kur es varu maksāt ar mobilo lietotni?

Izmantojot mobilo lietotni, varat maksāt dažādās tirdzniecības vietās, sākot no DUs līdz restorāniem. Samaksa tiek veikta, skenējot QR kodu un apstiprinot maksājumu.

Karte ar maksāšanas vietām

Kā varu uzstādīt Paysera Checkout savā interneta veikalā?

Jūs varat ātri un viegli integrēt Paysera maksājumu pieņemšanu savā interneta veikalā, izmantojot jau gatavus spraudņus. Paysera ir izveidojis spraudņus vairāk kā 18 populārākajām satura vadības sistēmām, piemēram, Wordpress, Joomla, Impresspages, etc.

Vairāk informācijas par tehniskiem jautājumiem

Nevarat atrast atbildi uz savu jautājumu?

Vairāk informācijas par Paysera pakalpojumiem pieejama šeit.

Augstākā līmeņa drošībaDrošība ir Paysera svarīgākā prioritāte. Tāpēc mēs vienmēr cenšamies izmantot tikai pēc augstākajiem standartiem veidotu programmatūru, tehnoloģijas un kontroles sistēmas. Šāda pieeja nodrošina nepārtrauktu aizsardzību Jūsu naudai, datiem un pārskaitījumiem visu diennakti.