B.U.J. par debetkartiKurš var pasūtīt debetkarti?

Paysera debetkarti var pasūtīt vismaz 16 gadus vecas personas, kas reģistrējušās un ir identificētas Paysera sistēmā. Pirms kartes pasūtīšanas pārliecinieties, ka Jūsu konta atlikums ir pietiekams, lai segtu kartes izgatavošanas un piegādes maksas. Šīs komisijas maksas tiek ieturētas EUR valūtā. Ja līdzekļi Jūsu kontā ir citā valūtā, ieturamā summa automātiski tiks konvertēta uz EUR. Ja pasūtiet uzņēmuma karti, lūdzu, norādiet lietotāja vārdu (e-pasta adresi vai tālruņa numuru) personai (uzņēmuma pārstāvim), kura lietos šo karti. Vienai personai var tikt izsniegtas maksimums 5 debetkartes.
Noskatieties video "Kā pasūtīt Paysera debetkarti?"

Esmu pasūtījis karti. Kā un kad tā tiks piegādāta?

Karte var tikt piegādāta uz norādīto adresi vienkāršā vai ierakstītā vēstulē, vai arī ar kurjeru. Ja sistēmai neizdodas automātiski atrast Jūsu adresi, kad to ievadāt, pārliecinieties, ka adresi ievadāt pareizi, un spiediet "Adrese ir pareiza". Ja pēc kartes pasūtīšanas pamanāt kļūdu vai vienkārši vēlaties mainīt piegādes adresi, lūdzu, sazinieties ar Klientu atbalstu. Pēc kartes pasūtīšanas Jūs redzēsiet aptuveno piegādes laiku savā kontā. Lūdzu ņemt vērā, ka piegāde var aizņemt vairāk laika, nekā norādīts sistēmā iespējamas piegādes pakalpojumu sniedzēju darba izpildes kavēšanās dēļ. Pēc kartes saņemšanas Jums tā jāaktivizē 3 mēnešu laikā no tās izgatavošanas.
Noskatieties video "Kā aktivizēt Paysera debetkarti?"

Es vēlos īslaicīgi bloķēt vai atteikties no kartes

Ja esat pazaudējis savu karti un vēlaties to īslaicīgi bloķēt, pieslēdzieties savam kontam un sadaļā MAKSĀJUMU KARTES > Paysera Visa > Bloķēt īslaicīgi/Atteikties > izvēlieties Bloķēt īslaicīgi. Vēlāk Jums būs iespēja karti atbloķēt.
Ja vēlaties no kartes atteikties, sadaļā MAKSĀJUMU KARTES > Paysera Visa > Bloķēt īslaicīgi/Atteikties > izvēlieties Bloķēt pastāvīgi. Atteikšanās no kartes ir bez maksas un stājas spēkā nekavējoties.
Noskatieties video "Kā īslaicīgi bloķēt vai atteikties no Paysera kartes?"

Kā man būtu jārīkojas, ja esmu aizmirsis vai netīšām bloķējis savas kartes PIN kodu?

Diemžēl jūs nevarat mainīt savas Paysera kartes PIN kodu. Ja esat to aizmirsis, PIN kods redzams sadaļā Konti un kartes > Karšu pārskats > Saņemt PIN kodu.
Noskatieties video "Kā saņemt Paysera kartes PIN koda atgādinājumu?"

Kādā valūtā es varu pasūtīt karti, norēķināties ar to vai izņemt skaidru naudu?

Paysera maksājumu kartes galvenā valūta ir eiro, tāpēc visas darbības tiek veiktas un līdzekļi tiek norakstīti eiro valūtā. Ja Jūs turat naudas līdzekļus un veicat maksājumus citā valūtā (ne eiro), līdzekļi automātiski tiek konvertēti galvenajā valūtā - eiro. Izņemot skaidru naudu no bankomāta, Jums jāizvēlas "Turpināt bez konvertācijas", lai netiktu piemērota papildu komisija par valūtas maiņu. Ar Paysera maksājumu karti varat norēķināties un izņemt skaidru naudu arī citās valūtās (ne eiro), tomēr, lūdzu, ņemiet vērā, ka tiks piemērota papildu komisijas maksa par valūtas maiņu.
Visas Paysera maksājumu kartes komisijas maksas pieejamas šeit

Vai es varu maksāt ar šo karti vai sasaistīt to ar citām sistēmām kā, piemēram, PayPal?

Jūs varat sasaistīt savu karti ar PayPal vai citām sistēmām, kas pieņem Visa kartes.
Noskatieties video "Kā sasaistīt Paysera ar PayPal?"

Konts un maksājumiKā atvērt privāto kontu?

Paysera konts ir bez maksas un to var atvērt dažās minūtēs. Aizpildot reģistrācijas formu un veicot identifikācijas procedūru, varēsiet izmantot visus Paysera pakalpojumus.

Vairāk informācijas par privāto kontu

Kā atvērt uzņēmuma kontu?

Uzņēmuma (biznesa) kontu drīkst atvērt tikai uzņēmuma vadītājs, kurš veicis identifikāciju. Lai tiktu atvērts uzņēmuma konts, ienāciet savā privātajā kontā, izvēlieties "Uzņēmuma konts" un ievadiet uzņēmuma reģistrācijas numuru.

Vairāk informācijas par uzņēmuma kontu

Kā papildināt savu kontu?

Papildināt savu Paysera kontu var, veicot pārskaitījumu no jebkuras bankas pasaulē vai iemaksājot skaidrā naudā Paysera partneru apkalpošanas vietās. Ienākot savā Paysera kontā un izvēlēties sadaļu "Konta papildināšana", jums jāizvēlas konta papildināšanas veids. Detalizēta pamācība tiks sniegta pēc tam, kad būsiet izvēlējies konkrētu konta papildināšanu veidu.

Vairāk informācijas par konta papildināšanu

Kā es varu pārskaitīt naudu uz banku vai citu maksājumu sistēmu?

Pārskaitījumi no Paysera konta uz citu banku tiek veikti tieši tāpat kā bankās. Jums ir jānorāda informācija par saņēmēju, konta numurs un maksājuma mērķis/detaļas. Lai pārskaitītu naudu no Paysera uz citu maksājumu sistēmu, atkarībā no maksājumu sistēmas Jums būs jānorāda saņēmēja klienta numurs šajā sistēmā vai cita informācija par saņēmēju.

Vairāk informācijas par pārskaitījumiem

Cik daudz varu ietaupīt, lietojot Paysera?

Banku un citu finanšu iestāžu ietur daudz lielākas komisijas maksas nekā Paysera. Daži Paysera pakalpojumi ir pat bez maksas, lai gan citas finanšu iestādes tiem piemēro komisijas maksas.

Skatīt salīdzinājumu ar citām sistēmām

Kur es varu maksāt ar mobilo lietotni?

Izmantojot mobilo lietotni, varat maksāt dažādās tirdzniecības vietās, sākot no DUs līdz restorāniem. Samaksa tiek veikta, skenējot QR kodu un apstiprinot maksājumu.

Karte ar maksāšanas vietām

Kā varu uzstādīt Paysera Checkout savā interneta veikalā?

Jūs varat ātri un viegli integrēt Paysera maksājumu pieņemšanu savā interneta veikalā, izmantojot jau gatavus spraudņus. Paysera ir izveidojis spraudņus vairāk kā 18 populārākajām satura vadības sistēmām, piemēram, Wordpress, Joomla, Impresspages, etc.

Vairāk informācijas par tehniskiem jautājumiem

Nevarat atrast atbildi uz savu jautājumu?

Vairāk informācijas par Paysera pakalpojumiem pieejama šeit.

Augstākā līmeņa drošībaDrošība ir Paysera svarīgākā prioritāte. Tāpēc mēs vienmēr cenšamies izmantot tikai pēc augstākajiem standartiem veidotu programmatūru, tehnoloģijas un kontroles sistēmas. Šāda pieeja nodrošina nepārtrauktu aizsardzību Jūsu naudai, datiem un pārskaitījumiem visu diennakti.