Tirdzniecības vietu īpašniekiem

Kļūstiet par mūsu aģentu un dodiet iespēju saviem un mūsu klientiem veikt skaidras naudas un pārskaitījumu operācijas savā tirdzniecības vietā. Mēs nodrošināsim nepieciešamo aprīkojumu, un Jūs viegli palielināsiet ienākumus, nodrošinot papildu pakalpojumus.

Veiksmīgiem uzņēmējiem
(franšīzes)

Neviens nepārzina Jūsu valsts ekonomikas specifiku un tendences labāk par Jums. Tikai veiksmīgi uzņēmēji prot saskatīt patiesās Paysera sistēmas izaugsmes iespējas. Ja esat viens no šiem uzņēmējiem, pieredzējis, veiksmīgs, aizrautīgs un Jums ir pieejami investīciju līdzekļi, sazinies ar mums un kļūstiet par vienīgo pirmās maksājumu pakalpojumu franšīzes ņēmēju savā valstī.

Bankām un maksājumu sistēmām

Mēs nemitīgi meklējam jaunus partneru maksājumu pieņemšanai par precēm un pakalpojumiem. Dodiet iespēju mūsu klientiem interneta veikalos norēķināties ar Jūsu bankas vai maksājumu sistēmas starpniecību.

Programmatūru izstrādātājiem

Kļūstiet par mūsu partneri, uzziniet par Paysera sistēmas sniegtajiem ieguvumiem un iesakiet saviem klientiem uzstādīt Paysera Checkout savos internetveikalos. Mēs Jums garantējam ienākumus no ienesīgiem lietotājiem.

Jums ir biznesa ideja vai piedāvājums?

Ja Jums ir biznesa ideja vai jebkāds ar maksājumiem saistīts piedāvājums, lūdzu sazinies ar mums. Mēs ar prieku izskatīsim iespēju atbalstīt Jūs vai līdzdarboties kādā citā veidā.

Vēlaties ieviest maksājumu risinājumus savā projektā?

Maksājumi interneta veikalos, apmaksa ar īsziņu, norēķini mobilajās vai cita veida tirdzniecības vietās, kā arī biļešu tirdzniecības sistēma.
Visi risinājumi biznesam vienā vietā.Uzzināt vairāk:
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#