Mobilais elektroniskais naudas maks

Turpmāk Jums nav jāņem līdzi skaidra nauda, kredītkartes un debetkartes. Pārskaitiet naudu drošāk un vieglāk ar Paysera mobilo lietotni. Apmaksājiet rēķinu restorānā, iepērcieties gadatirgos vai atdodiet parādu savam draugam.

Bankas pārskaitījumi viedtālrunī

Lai veiktu pārskaitījumu uz banku, Jums vairs nav jāpieslēdzas savai internetbankai vai citām sarežģītām sistēmām. Izmantojot Paysera lietotni, Jūs varat pārskaitīt naudu uz bankas kontu ātri un bez maksas, jo privātpersonām 30 standarta eiro pārskaitījumus uz SEPA valstīm ir par brīvu. *

Drošāk par maksājumu karti

Lietotne nodrošina visaugstāko drošības līmeni. Jūsu nosūtītie un saņemtie dati tiek šifrēti, bet pārskaitījumi par lielākām summām var tikt aizsargāti ar paroli. Lietotni var atvērt vienīgi ar PIN kodu vai pirksta nospiedumu.

Tūlītēji pārskaitījumi draugiem

Pārskaitījumi starp Paysera lietotājiem ir bez maksas, un nauda sasniedz saņēmēju nekavējoties. Tas ir vienkāršs veids kā pārskaitīt naudu draugiem un paziņām, jo lietotne ir sasaistīta ar jūsu tālruņa grāmatu. Vienkārši izvēlieties kontaktu no saraksta vai ievadiet saņēmēja e-pasta adresi vai tālruņa numuru un apstipriniet pārskaitījumu.

Ērta konta papildināšana

Piesaistiet lietotnei jebkuras bankas maksājumu karti un Jums nebūs jāuztraucas par sava konta papildināšanu. Jums karte pat nav jāņem līdzi! Papildiniet kontu arī skaidrā naudā tirdzniecības vietās, kas norādītas Paysera maksāšanas vietu kartē.

Pārskaitījumi jebkuram saņēmējam

Jūs varat pārskaitīt naudu jebkuram saņēmējam, pat ja viņš/viņa vēl nav Paysera lietotājs. Saņēmējs saņems ziņu pa e-pastu vai tālruni ar informāciju, ka nauda tiks ieskaitīta viņa/viņas kontā, tiklīdz tas tiks atvērts.

Maksājumi ar QR kodu

Maksāt ar mobilo lietotni ir īpaši viegli. Noskenējiet unikālo QR kodu, kuru atradīsiet restorānā vai tirdzniecības vietā, un apstipriniet maksājuma summu. Vairs nekādu papīra čeku vai rēķina un atlikuma gaidīšanas!


* Pēc mobilās lietotnes instalēšanas ienāciet tajā ar tiem pašiem piekļuves datiem, kurus izmantojat, pieslēdzoties savam kontam www.paysera.lv. Ja jums nav Paysera konts, varat to viegli to atvērt dažu minūšu laikā, izmantojot mobilo lietotni. Jums automātiski tiks piešķirti konta limiti, kurus vēlāk varēsiet nomainīt, ienākot savā Paysera kontā www.paysera.lv.