Komisijas maksas par maksājumu ieskaitīšanu

Komisijas maksa par Paysera konta papildināšanu ar karti (ar Ecommpay starpniecību) ir 1% no summas.

Komisijas maksa par Paysera konta papildināšanu ar Mastercard vai Maestro karti (ar Quipu starpniecību) ir 2,9% no summas, bet ne mazāk kā 0,25 EUR.

Maksa par Paysera konta papildināšanu netiek piemērota, ja vien ienākošais maksājums netiek veikts caur TARGET2 sistēmu. Šajā gadījumā tiek piemērota ieskaitīšanas maksa: līdz 9 999,99 EUR maksa ir 3,00 EUR, no 10 000 EUR4,00 EUR.

Turklāt maksātāja banka par pārskaitījumu var ieturēt papildu komisijas maksu. Tā kā tas ir atkarīgs no daudziem faktoriem, piemēram, valsts, valūtas un maksātāja bankas, komisijas maksu var redzēt, saņemot konta papildināšanas instrukcijas.

Lai redzētu jums piemērojamo komisijas maksu, lūdzu, pieslēdzieties savam Paysera kontam un kreisās puses izvēlnē, sadaļā Papildināt kontu (1) izvēlieties valsti (2) un valūtu (3) un spiediet Rādīt pamācību (4).

#

Sistēma parādīs banku sarakstu, no kurām varat papildināt savu Paysera kontu. Kad esat izvēlējies banku (1) un ievadījis pārskaitījuma summu laukā zem saraksta, sistēma parādīs komisijas maksu (2) par maksājuma ieskaitīšanu.

#