Paysera Checkout apmaksas logs

Apmaksas logs interneta veikalos, kas tiešsaistē pieņem maksājumus ar Paysera Checkout, jau ir labi zināms klientiem Baltijā. Tas tiek pastāvīgi uzlabots, lai arvien samazinātu maksājumu soļu skaitu un padarītu tos vēl vienkāršākus.

#

Kāds ir Paysera Checkout standarta apmaksas process?

Apmaksas soļu skaits var atšķirties atkarībā no pircēja bankas. Piemērā parādīts maksājums caur SEB banku.

#

Bankas izvēle

#
#

Pieslēgšanās bankai un piekrišana piekļuves tiesībām

#
#

Maksājuma apstiprinājums un automātiska novirzīšana atpakaļ uz interneta veikalu

#

Jaunums! Apmaksa bez novirzīšanas uz banku 

Pircējs, lai veiktu pēc iespējas mazāk apmaksas soļu, var apstiprināt maksājumu, neatstājot Paysera apmaksas logu – bez novirzīšanas uz bankas lapu. Šī funkcija ir pieejama brīdī, kad pircējs izvēlas Swedbank vai SEB banku (maksājumu pieņemšanas ar MIP gadījumā). 

Lai izmantotu šo jauno funkciju, jums tā jāizvēlas maksājumu pieņemšanas projekta iestatījumos. Pretējā gadījumā jūsu klienti redzēs iepriekš minēto standarta apmaksas procesu ar novirzīšanu uz banku. 

Ieguvums: klients netiek novirzīts uz bankas lapu, un visas maksājuma apstiprināšanas darbības tiek veiktas Paysera apmaksas logā. 

Veicot maksājumu caur SEB banku Lietuvā, Latvijā un Igaunijā

#

Pieslēgšanās

#
#

Maksājuma apstiprinājums

(ja klientam ir tikai viens konts )

#

Veicot maksājumu caur Swedbank Lietuvā

#

Pieslēgšanās

#
#

Piekrišana

#
#

Maksājuma apstiprinājums

#

Kā saīsināt apmaksas procesu? 

Atteikšanās no papildu piekrišanas 

Lai apmaksas process būtu īsāks, var tikt izlaists papildu apstiprināšanas solis. Tādā gadījumā pircējs tiktu novirzīts uz apmaksas logu, t.i., pircējam nebūtu atsevišķi jāapstiprina sava piekrišana maksātāja informācijas apstrādei. 

Kā to izdarīt? Lai izmantotu šo funkciju, jāatjaunina Paysera spraudnis vai API integrācija un jāsazinās ar Paysera klientu atbalsta centru par funkcijas iespējošanu. 

#

Maksājums ar apstiprinājumu (vecais modelis) 

#

Maksājums bez apstiprinājuma (jaunais modelis)

#

Ātrāka personas koda pārbaude

Pieejama, kad klienti izvēlas maksājumu caur Swedbank vai SEB banku.

Šī funkcija ir visatbilstošākā tiem interneta veikaliem, kur iepirkšanās laikā ir jāpārbauda personas kods. Izmantojot jauno parametru savas vietnes tehniskajā pusē, personas koda pārbaude būs ātrāka un precīzāka. Klientam vairs nebūs jāievada savs personas kods, to automātiski nodrošinās pārdevējs, un sistēma to pārbaudīs. 

Kādas izmaiņas nesīs atjauninātā funkcija? 

Ja personas kods tiek pārsūtīts maksājuma saitē, dažos gadījumos verifikācija jau tiktu veikta apmaksas solī un:
(a) ja personas kods nesakrīt, sistēma parādītu paziņojumu par neatbilstību un klients nevarētu turpināt apmaksu;
(b) ja personas kods sakrīt, klients tiktu novirzīts tālākam maksājuma apstiprinājumam. Paziņojums (callback) par pabeigtu maksājumu ietvertu jauno parametru, kas informē par maksājuma koda atbilstību.

Ieguvums: 

Līdz šim sistēma ļautu turpināt maksājumu pat tad, ja nesakristu personas kodi, un pēc tam pārdevējam nauda būtu jāatmaksā. Šīs izmaiņas ļaus no tā izvairīties, jo pārdevējs iepriekš uzzinās par personas koda neatbilstību un maksājums netiks veikts.

#

Drīzumā! Vēl ērtāka maksājumu pieņemšana 

Atkārtotie maksājumi

Drīz būs iespējams pieņemt atkārtotus MIP maksājumus, kad konkrēta summa tiks ieturēta no pircēja bankas konta noteiktos laika intervālos. Debetēšana no bankas konta ir lētāka nekā atkārtotie maksājumi ar karti, kas arī jau ir pieejami mūsu sistēmā. 

Šis pakalpojums būs īpaši noderīgs klientiem, kuri pārdod dažādus abonementus, piemēram, publikāciju, sporta zāļu, privāto vai grupu nodarbību abonementus, par kuriem bieži tiek maksāts noteiktos laika intervālos.
Pakalpojums būs pieejams SEB un Swedbank lietotājiem Lietuvā, Latvijā un Igaunijā.

#

Konta izvēle bankas pusē

Drīz klienti vairs netiks novirzīti atpakaļ uz Paysera lapu, lai izvēlētos kontu, no kura veikt maksājumu – viss tiks darīts bankas pusē. Tas atvieglos apmaksas procesu, kā rezultātā pircēji būs apmierinātāki. Šis pakalpojums būs pieejams SEB un Swedbank lietotājiem Lietuvā, Latvijā un Igaunijā, kā arī Šiaulių Bankas un Medicinos Bankas lietotājiem Lietuvā.

#