Masu pārskaitījumi, izmantojot APIMasu pārskaitījumi, izmantojot API, ļauj Jums veikt daudzus maksājumus reālā laika režīmā pa tiešo no jebkuras grāmatvedības vai uzņēmuma vadības sistēmas.

Automatizētie maksājumi

Lieliem uzņēmumiem, e-komercijas platformām, finanšu iestādēm bieži vien ir jāveic daudz maksājumu īsā laikā. Paysera var atvieglot šo uzdevumu, jo masu maksājumus, izmantojot API, var veikt viegli, ātri un par zemu cenu. Nav nepieciešams katru reizi ienākt Paysera vai bankas sistēmā, maksājumi tiek uzsākti no Jūsu grāmatvedības vai uzņēmuma vadības sistēmas, kas ir integrēta ar Paysera, izmantojot drošu API interfeisu.

Ātri pārskaitījumi par zemu cenu

Pārskaitījumi tiek veikti uz vairāk kā 10 000 bankām 180 valstīs par ļoti izdevīgu cenu un nauda sasniedz saņēmēju tikai 30 minūšu laikā. Paysera ietur ļoti zemas komisijas maksas, tāpēc tas būs lētāk nekā bankā.

Valūtas maiņa un kursi

Paysera piedāvā valūtas maiņu pēc visizdevīgākajiem valūtu kursiem. Tagad varat izveidot kontu 30 dažādām valūtām un izmantot tās starptautisko un vietējo pārskaitījumu veikšanai. Valūtas maiņu var veikt arī automātiski, izmantojot API interfeisu.

Pieslēgties caur Paysera kontuĻaujiet klientiem pieslēgties savai sistēmai ar pāris pogu klikšķiem bez papildu reģistrēšanās

Datu pārbaude

Jūsu sistēma vienmēr saņems tikai pārbaudītus klientu datus un kontaktinformāciju. Ja informācijā būs izmaiņas, tās tiks atjaunotas automātiski un klientam nebūs jāuztraucas par atkārtotu savu datu apstiprināšanu.

Datu vadība

Klients var izvēlēties, kuru personas informāciju atklāt Jūsu sistēmai, un tieši tāpat arī sistēmā iespējams uzlikt uzstādījumus, kādu informāciju pieprasīt.

Droša pieslēgšanās

Šis pakalpojums pieslēgšanos Jūsu sistēmai padarīs vēl drošāku, jo pieslēgšanos pārbaudīs Paysera sistēma. Jūsu klientam nebūs jāizdomā papildu paroles.

Automātiskie paziņojumi par maksājumiemAutomatizēti procesi, kuriem nav nepieciešama Jūsu līdzdalība.

Tūlītēji paziņojumi

Saņemiet tūlītējus paziņojumus savā informācijas sistēmā par naudas plūsmu kontā.

Droša datu pārsūtīšana

Informācija par naudas plūsmu Jūsu kontā tiek šifrēta un, izmantojot drošu protokolu, nosūtīta uz Jūsu informācijas sistēmu.

Tiešā integrēšana

Integrēšana grāmatvedības programmās ļaus izvairīties no nevajadzīgas datu importēšanas. Visa informācija jau būs pieejama Jūsu sistēmā.

Informācijas apmaiņa par pārskaitījumiem uz bankāmŠī sistēma ļauj automātiski pārsūtīt naudu no Jūsu Paysera konta uz jebkuru banku vai citu sistēmu.

Uzticami un droši

Jūs būsiet pārliecināti, ka klienti samaksās rēķinus, apstiprinot tos ar vienu klikšķi un netērējot laiku formu aizpildīšanai.

Ātri un vienkārši

Automātiskie naudas pārskaitījumi ļauj veikt maksājumu ievērojami ātrāk. Jums nav papildus jāpieslēdzas sistēmai vai jāaizpilda maksājuma uzdevuma forma.Maksājumu iniciēšanas pakalpojums (MIP)

Kontu informācijas pakalpojums (KIP)