Ieguvumi un iespējasPlašas pielietošanas iespējas

Maksājumi ar īsziņām ir īpaši ērti, ja jāmaksā neliela summa. Tā var būt dalības maksa par interneta lapas izmantošanu vai balsošana, zvanot uz īso telefona numuru radio vai televīzijas šovos, kā arī kredīta maksājums par spēli internetā vai mobilajā telefonā.

Izmantojams daudzās valstīs caur dažādiem operatoriem

Apkalpo klientus visā pasaulē. SMS maksājumus var saņemt no vairāk nekā 50 valstīm caur visiem lielākajiem mobilo sakaru operatoru tīkliem. Sistēma ir iztulkota 18 valodās, un maksājumu var veikt vietējā valūtā.

Dalītais maksājums

Izmantojiet speciālo SMS bankas funkciju, kas pieļauj veikt līdz 43 EUR lielus maksājumus pa daļām. Klientam būs jānosūta vairāk nekā viena īsziņa piemaksājot līdz brīdim, kad maksājumi sasniegs kopējo summu.

SMS atslēgas vārdi un abonēšana

Izveidojiet virtuālo valūtu un tarifus savām spēlēm. Nosakiet katras īsziņas cenu un pievienojiet atslēgas vārdus. Jūsu klientiem būs tikai jānosūta īsziņa ar šo atslēgas vārdu uz īso tālruņa numuru, kuru mēs Jums piešķirsim.
Aktivizēt SMS abonēšanu un automātiski saņemt maksājumus katru mēnesi .

Visi ienākumi vienā kontā

Nav nepieciešamas vienošanās ar mobilo sakaru operatoriem no dažādām valstīm. SMS maksājumi tiek apkopoti vienā Paysera kontā, kas vienkāršo iespēju aplūkot statistikas datus un izveidot atskaites.

Ērta maksājumu organizēšana

Organizēt vienu vai vairākus SMS maksājumu projektus ir pavisam vienkārši, jo Paysera konts ir pieejams jebkurā diennakts laikā, pieslēdzoties Paysera e-maksājumu sistēmai.

Pilnvaru sniegšana IT speciālistiem

Konta īpašnieks var pilnvarot citu personu piekļūt maksājumu tehniskajai informācijai un rīkoties ar to. Pirms integrēšanas programmētājam vien jāatver bezmaksas konts un jāveic identifikācija.

SMS spraudnis

Izmantojiet gatavo spraudni, kas automātiski ģenerē atslēgas vārdus. Jums tikai nepieciešams izveidot virtuālo valūtu, noteikt tarifus un augšupielādēt spraudņa ģenerēto kodu savā mājas lapā vai interneta spēļu serverī.

Bezmaksas rīki

Izmantojiet PHP bibliotēku, ja plānojat autorizēt maksājumus saviem spēkiem.

SMS bez integrēšanas

Viss, kas jādara, ir jāizveido atslēgas vārdi, jānosaka tarifi un jāizvēlas viens vai vairāki īsie tālruņa numuri. Atslēgas vārdus un īsos numurus var izziņot radio vai televīzijas šova laikā vai vienkārši publicēt interneta vietnē.

Vienkārši uzstādīt un izmēģināt

Pietiek tikai ar atslēgas vārdu izveidošanu un Jūsu klienti jau var sūtīt īsziņas uz norādītajiem īsajiem tālruņa numuriem. Veicot integrēšanu mājas lapā vai serverī, varat aplūkot īsziņas tehnisko informāciju īpašā sarakstā.

Bezmaksas tehniskais atbalsts

Izmantojiet programmētājiem izveidoto mājas lapu, kurā ir pieejama tehniskā dokumentācija un rīki patstāvīgam darbam. Jautājumu gadījumā, sazinies ar mūsu konsultantiem, kuri sniegs bezmaksas konsultāciju.

Kā sākt?#
Atveriet bezmaksas Paysera kontu un veiciet identifikāciju.
#
Reģistrējiet un apstipriniet savu projektu sistēmā
#
Konfigurējiet spraudni, PHP bibliotēku un augšupielādējiet savā programmēšanas kodā.
#
Aplūkojiet maksājumus* un informāciju par īsziņām, pieslēdzoties maksājumu sistēmai.


*Paysera sistēmā saņemtie SMS maksājumi tiek izmaksāti reizi mēnesī vai retāk.