Visas komisijas maksas

Konta administrēšana un identifikācija privātpersonām

Konta administrēšanas maksa tiek piemērota gadījumā, ja klients nav izmantojis kontu vismaz 2 gadus. Šī maksa tiek izmantota administratīvo izdevumu segšanai, līdz neizmantotais konts ir tukšs un tiek automātiski slēgts. Klients vienmēr tiek informēts par ieturamo maksu uz visām mums zināmajām klienta e-pasta adresēm.

Pakalpojums Maksa
Konta atvēršana vai slēgšana sistēmā vai Paysera fiiālē bezmaksas
Konta administrēšana bezmaksas
Konta administrēšana, kad klients nav pieslēdzies savam kontam vai nav veicis nevienu maksājumu 2 gadu laikā* 2,00 EUR
*Cenrādis stājās spēkā 2017.gada 1.martā. Ja kontā nav līdzekļu vai tie tiek pilnībā iztērēti komisijas maksām, konts tiks slēgts. Klients tiks informēts 2 nedēļas pirms komisijas maksu ieturēšanas un vēl vienu reizi pirms konta slēgšanas.


Klienta identifikācija

Identifikācija ir nepieciešama, lai piekļūtu visām Paysera konta iespējām. jebkurš izvēlētais identifikācijas veids ir bezmaksas.

Klienta identifikācijas veids Svarīga informācija
Klienta identifikācija Paysera filiālē Līdzi jābūt ID kartei vai pasei.
Klienta identifikācija, augšupielādējot personu apliecinošus dokumentus sistēmā Jums būs iespēja noskenēt personu apliecinošu dokumentu (ID karti vai pasi), kas nepieciešams identifikācijai, izmantojot Paysera mobilo lietotni
Klienta identifikācija ar e-parakstu (tikai Lietuvā) Jūs varat izmantot savu elektronisko parakstu personu apliecinoša dokumenta vietā, lai apstiprinātu identitāti
Vēlamies vērst jūsu uzmanību uz to, ka mūsu pakalpojumu sniegšanā mēs vadāmies pēc riska novērtēšanas pieejas un cenšamies pareizi īstenot principu "Zini savu klientu", tāpēc pirms Paysera konta atvēršanas mēs varam prasīt iesniegt papildu dokumentus un (vai) rakstiskus paskaidrojumus, kas nav minēti iepriekš.Kad klients (lietotājs) lauž Vispārīgo līgumu, konta atlikums bez maksas var tikt pārskaitīts uz bankas kontu, kas atvērts uz klienta vārda Lietuvas Republikā, vai izmaksāts skaidrā naudā klientu apkalpošanas centrā "Paysera LT" Mėnulio st. 7, Viļņā.
Visas komisijas maksas