Starptautiskie pārskaitījumi – sūtiet naudu uz ārzemēm tiešsaistē

Sūtiet naudu uz ārzemēm vairāk nekā 20 valūtās, veiciet starptautiskos pārskaitījumus par zemām cenām un pārvaldiet visu savu naudu vienuviet – Paysera multivalūtu kontā. 

Viss – no zibmaksājumiem eiro valūtā līdz pārskaitījumiem USD, GBP, BGN, PLN un citās valūtās – jums var būt pieejams bezmaksas Paysera kontā.

#

Kādus pārskaitījumus iespējams veikt tiešsaistē, Paysera sistēmā?

#

Pārskaitījumi starp Paysera kontu īpašniekiem

Neatkarīgi no tā, kur dzīvo cits Paysera konta īpašnieks, jūs varat viņam pārskaitīt naudu dažu sekunžu laikā jebkurā pieejamā valūtā bez maksas vai par ļoti zemu cenu.

#

SEPA pārskaitījumi

SEPA pārskaitījumi – standarta (ne steidzami) eiro pārskaitījumi uz citām SEPA bankām Eiropas Ekonomikas zonā (EEZ). Pārsvarā tie ir bez maksas un tiek izpildīti vienas darba dienas laikā.
Lasīt vairāk >

#

Zibmaksājumi (SEPA Instant)

Zibmaksājumi (SEPA Instant) ir pārsvarā bezmaksas pārskaitījumi eiro valūtā, kas tiek izpildīti 24/7 un saņēmēja kontā nonāk dažu sekunžu laikā. Saņēmēja bankai ir jāatrodas EEZ un jābūt SEPA Instant shēmas dalībniecei. Pārskaitījuma limits ir 100 000 EUR.
Lasīt vairāk >

#

Eiro pārskaitījumi ārpus EEZ

Veiciet eiro pārskaitījumus ārpus Eiropas Ekonomikas zonas valstīm uz bankām, kuras ir TARGET2 sistēmas dalībnieces. Tas var aizņemt līdz 3 darba dienām un maksāt no 7 EUR.

#

Starptautiskie pārskaitījumi citās valūtās

Veiciet pārskaitījumus vairāk nekā 20 valūtās uz bankām citās valstīs, saņemiet maksājumus no ārvalstīm un mainiet valūtu – tas viss vienā kontā. 
Lasīt vairāk >
#

Pārskaitījumi skaidras naudas izņemšanai

Nosūtiet naudu adresātam, kurš to var izņemt skaidrā naudā kādā no daudzajām vietām. Lai saņemtu mērenas summas, adresātam nav jābūt Paysera vai citam kontam, un pārskaitījuma veikšanai pietiek tikai ar saņēmēja vārdu, uzvārdu un dzimšanas datumu. Lieliskas cenas, ātri un ērti. Pašlaik šādi pārskaitījumi pieejami tikai uz Ukrainu.
Lasīt vairāk >

Pārskaitiet naudu tiešsaistē mobilajā lietotnē vai internetbankā 

Veikt pārskaitījumu uz ārzemēm nekad nav bijis tik vienkārši. Tagad varat pārskaitīt EUR, GBP, PLN, RON un BGN valūtu savā tālrunī, Paysera mobilajā lietotnē.
Pieslēdzieties kontam lietotnē un sadaļā Pārskaitījumi > Jauns pārskaitījums > Uz banku aizpildiet veidlapu.

Ja pārskaitāt citas valūtas, pieslēdzieties kontam un veiciet pārskaitījumu Paysera internetbankā

Jums vēl nav Paysera konta?
Sākt >

#

Cik maksā pārskaitījums uz ārzemēm? 

Naudas pārskaitīšana uz ārzemēm var pat nemaksāt neko, piemēram, ja sūtāt to citam Paysera lietotājam vai pārskaitāt eiro uz kādu no EEZ valstīm. 

Komisijas maksa pārskaitījumiem citās valūtās var atšķirties atkarībā no valūtas, saņēmēja valsts un bankas. 

Starptautiskie pārskaitījumi Paysera sistēmā maksā daudz mazāk nekā tradicionālā bankā. Paysera var piedāvāt konkurētspējīgas cenas, jo tai ir konti dažādās valstīs, no kuriem tiek veikti pārskaitījumi. Tātad, kad veicat starptautisku pārskaitījumu, mēs to veiksim kā vietējo. 

Komisijas maksas pārskaitījumiem eiro valūtā >
Komisijas maksas pārskaitījumiem citās valūtās > 

Mainiet valūtu savā Paysera kontā

Pirms naudas nosūtīšanas vai saņemšanas, iespējams, vēlēsieties to konvertēt. Paysera mobilajā lietotnē jūs varat mainīt valūtu pēc izdevīgiem kursiem! Paysera tiešsaistes valūtas maiņas kalkulators salīdzina dažādu banku kursus un piedāvā Paysera klientiem labāko. 

Turklāt, mainot līdz 500 EUR mēnesī, privātpersonas saņem labāko iespējamo kursu, kas ir gandrīz tāda pats kā Google redzamais.

Pārbaudīt kursus > 

#

Biežāk uzdotie jautājumi

Starptautiski pārskaitījumi var sasniegt saņēmēju dažu sekunžu laikā, ja veicat zibmaksājumu (SEPA Instant) eiro valūtā. Bet parasti starptautisks pārskaitījums aizņem līdz vienai darba dienai (dažreiz līdz trīs), ja to veicat Paysera sistēmā.

Veicot starptautisku pārskaitījumu tradicionālā bankā, iespējams, būs jāgaida nedēļa vai ilgāk.

Lai pārskaitītu naudu (un nemaksātu lielas komisijas maksas) no sava bankas konta ārvalstī uz savu bankas kontu savā valstī, varat izmantot Paysera kā starpnieku, lai ietaupītu laiku un naudu. Jūsu veiktais pārskaitījums izskatīsies šādi: no jūsu ārvalstu bankas konta > uz jūsu Paysera kontu, no jūsu Paysera konta > uz jūsu vietējo bankas kontu. Ja nepieciešams, jūs varat mainīt valūtu, tiklīdz nauda ir jūsu Paysera kontā. 

1. solis – pārskaitiet naudu uz savu Paysera kontu.
Pieslēdzieties kontam Paysera lietotnē, sadaļā Papildināt izvēlieties valsti, no kuras vēlaties nosūtīt naudu, un valūtu. Izmantojiet ģenerētos norādījumus, lai veiktu pārskaitījumu.

2. solis – pārskaitiet naudu no sava Paysera konta uz vietējo banku.
Kad nauda ir jūsu Paysera kontā, izvēlieties Pārskaitījumi > Jauns pārskaitījums > Uz banku un aizpildiet informāciju. Ja pirms pārskaitīšanas nepieciešams mainīt valūtu, to var izdarīt arī lietotnē: Pārskaitījumi > Valūtas maiņa.

Mobilajā lietotnē varat veikt šādus pārskaitījumus: 
  • starp saviem kontiem; 
  • starp Paysera lietotājiem; 
  • pārskaitījumus eiro valūtā (SEPA, SEPA Instant – Eiropas Ekonomikas zonas valstīs, TARGET2 – eiro valūtā ārpus EEZ); 
  • uz WebMoney sistēmu; 
  • starptautiskos pārskaitījumus EUR, GBP, PLN, RON un BGN valūtā.

Pārskaitījumus citās valūtās var veikt tikai internetbankā. 

Vairāk jautājumu un atbilžu par pārskaitījumiem >