Starptautiskie pārskaitījumi visā pasaulēZemas cenas starptautiskajiem pārskaitījumiem

Izmantojot Paysera sistēmu, par pārskaitījumiem dažādās valūtās Jūs samaksāsiet mazāk, jo mēs saviem klientiem piedāvājam ļoti izdevīgas pakalpojumu cenas. Ja vēlaties veikt starptautiskos pārskaitījumus par izdevīgām cenām, pieslēdzieties vai reģistrējieties un pārliecinieties par to paši! Cenas un nosacījumi starptautiskiem pārskaitījumiem pieejami šeit.

Starptautiskie pārskaitījumi vienas dienas laikā

Bankas pārskaitījumi var aizņemt nedēļu vai pat ilgāk, bet ar Paysera sistēmu Jūs ietaupīsiet ne tikai naudu, bet arī savu dārgo laiku. Starptautiskie pārskaitījumi parasti sasniedz saņēmēja kontu tajā pašā dienā. Atkarībā no pārskaitījuma steidzamības un saņēmēja valsts, nauda tiks pārskaitīta 1-3 darba dienās. Jūs varat arī veikt zibmaksājumus (SEPA Instant, 24/7/365) līdz pat 15000 EUR starp bankām, kas ir SEPA Instant sistēmas dalībnieces.

Valūtas maiņa tiešsaistē

Pirms starptautiska pārskaitījuma veikšanas varat izmantot Paysera valūtas maiņas kalkulatoru, kas reālajā laikā salīdzina dažādu banku valūtas maiņas kursus un vienmēr piedāvā tādus pašus vai labākus. Ja maināmās valūtas summa pārsniedz 5'000 EUR, automātiski tiks piemērots izdevīgāks kurss. Visas Paysera atbalstītās valūtas un to maiņas kalkulators pieejams šeit.

Dažādas valūtas vienā kontā

Bieži nepieciešams veikt pārskaitījumus dažādās valūtās no dažādiem kontiem? Paysera sistēmā jums var būt viens bezmaksas multivalūtu konts, kas var tikt atvērts un papildināts pāris minūtēs. Vienā Paysera kontā varat turēt līdzekļus 30 dažādās valūtās un izmantot tos starptautiskiem pārskaitījumiem vai tiešsaistes maksājumiem.

Pārskaitījumi starp Paysera lietotājiem

Neatkarīgi no Jūsu atrašanās vietas un pārskaitījuma valūtas, pārskaitījumi starp visiem Paysera klientiem ir bez maksas un neierobežoti visās Paysera atbalstītajās valūtās. Nepieciešams ātri veikt pārskaitījumu draugam vai ģimenei? Starptautiski pārskaitījumi starp Paysera lietotājiem tiek saņemti uzreiz!

Kā sākt?#
Pieslēdzieties savam Paysera kontam
#
Mainiet valūtu
#
Veiciet pārskaitījumus lētāk