Atpakaļ uz sarakstu

Maksāšanas līdzekļu noteikumi

AISV vai KMM karte

Maksāšanas līdzekļa piesaistīšana kontam

Numurs kartes aizmugurē, kas sastāv no 8 cipariem, tiek ievadīts Sistēmā, maksāšanas līdzekļa saistīšanas laukā. Pēc tam tiek piesaistīts Paysera konts un izvēlēts AISV vai KMM kartes variants.

Limiti

Sistēmā, pieslēdzoties savam kontam, Klientam ir iespēja noteikt piesaistīto maksāšanas līdzekļu personīgos limitus. Maksāšanas līdzekļa limiti nedrīkst pārsniegt konta limitus. Maksāšanas līdzekļa limiti var atšķirties atkarībā no tirdzniecības vietas. Informācija par maksāšanas līdzekļu limitiem atkarībā no tirdzniecības vietas tiek sniegta Klienta kontā par maksāšanas līdzekļu saistīšanas lapā. Šo sarakstu papildina Paysera LT, kad tiek pievienots jauns tirdzniecības punkts

Apmaksas procedūra

Kartei jāpieskaras karšu lasītājam tirdzniecības vietā. Norēķinu pamatā ir NFC tehnoloģija, un tam nav nepieciešams papildu apstiprinājums. Ar karti var veikt maksājumus līdz 10 eiro dienā.

Transportlīdzekļa reģistrācijas numurs

Maksāšanas līdzekļa piesaistīšana kontam

Transportlīdzekļa reģistrācijas numurs bez atstarpēm un defises tiek ievadīts Sistēmā, maksāšanas līdzekļa piesaistīšanas laukā. Pēc tam tiek piesaistīts Paysera konts un izvēlēts veids "Transportlīdzekļa reģistrācijas numurs".

Limiti

Tiek piemēroti konta standarta limiti. Ja konkrētam maksāšanas līdzeklim ir noteikti mazāki limiti nekā kontam, tiek piemēroti maksāšanas līdzekļa limiti. Maksāšanas līdzekļa limiti nevar pārsniegt konta limitus.

Apmaksas procedūra

Transportlīdzeklim pietuvojoties paceļamajai barjerai, kamera atpazīst numurus uz transportlīdzekļa reģistrācijas numuru zīmes un barjera tiek pacelta. Ja automašīna atrodas autostāvvietā, automašīnas novietošanas maksas tiek automātiski atskaitīta par katru noteikto laika periodu. Izbraucot no autostāvvietas, kamera atkal atpazīst transportlīdzekļa reģistrācijas numuru, paceļ barjeru un pārtrauc maksas iekasēšanu. Piesaistot transportlīdzekļa reģistrācijas numuru savam kontam, vadītājs piekrīt, ka šāda veida darījumos nav nepieciešams maksājuma apstiprinājums.