Mēs uzticamies maksājumu sistēmai, jo tās izstrādātāji UAB “Paysera LT” ir Lietuvas Bankas licencēta elektroniskās naudas institūcija.

Lukas Radvilavičius, UAB "nSoft" vadītājs

Ar mobilās aplikācijas palīdzību es varu sekot līdzi naudas plūsmai ikvienā pārstāvniecībā Lietuvā, Latvijā un Igaunijā jebkurā laikā. Tā ir ļāvusi sasniegt lielāku caurskatāmību, kas devusi iespēju pieņemt izsvērtākus lēmumus.

Mindaugas Kazlauskas, UAB "Synergium“ dibinātājs un izpilddirektors

Mēs sākām izmantot Paysera biļešu tirniecības sistēmu pagājušajā gadā un esam ļoti apmierināti ar rezultātiem. Ar īpaši ātru Paysera darbinieku atbalstu, elastīgu pieeju katram klientam un ievērojami zemākām biļešu izmaksām mums ir par vienu problēmu un pasākumam tuvojoties varam koncentrēties uz mūsu ideju realizāciju. Paldies!

Ieva Dirvonskaitė, UAB "Login conferences" vadītāja

Mūsu sadarbība ar "Paysera" ilgst jau vairākus gadus. Apmaksas sistēma un tās ērti izmantojamās funkcijas patīk gan mums pašiem, gan mūsu klientiem, kuri var norēķināties par dažādiem lidostu pakalpojumiem ātrāk un vienkāršāk.

Justinas Stepšys, "Vilniaus oro uostas", Neaviācijas pakalpojumu tirdzniecības nodaļas vadītājs

Paysera sistēma ir neaizstājama, strādājot ar ārvalstu klientiem – naudas pārskaitījumu ātrums un izmaksas ir daudz labākas, nekā bijām gaidījuši. Iesaku šo sistēmu ikvienam - arī tiem, kuru bizness atrodas citās valstīs.

Tomas Šileikis, MB "Admix" vadītājs

Pateicoties ērtajai un automatizētajai naudas pārvaldīšanai un reģistrācijai, mēs varam vairāk koncentrēties uz mūsu tiešā darba uzlabošanu.

Vytenis Benetis, "Vilnius Challenge" asociācijas izpilddirektors

Sākot lietot Paysera piedāvātos pakalpojumus, esam pamanījuši progresu, kādu jutām pēc pāriešanas no finanšu operācijām klātienē bankā uz elektroniskām operācijām.

Rolandas Valaitis, UAB "Emovents" izpilddirektors

Izvēloties Paysera piedāvātos pakalpojumus, mēs jau zinājām par ieguvumiem un ērtībām, kādas varētu sagaidīt. Mēs izmantojam šo sistēmu, lai reģistrētu dalībniekus Lietuvas lielākajiem jauniešu basketbola turnīram "Sprite". Lietuvas basketbola federācijas oficiālais interneta veikals izmanto Paysera maksājumu pieņemšanas pakalpojumu. Mēs kļuvām vēl pārliecinātāki par Paysera sistēmas ērtībām un ieguvumiem, izmantojot "Paysera Tickets" biļešu tirdzniecības sistēmu, pārdot biļetes uz 2015. gada U-16 Eiropas čempionātu, kas norisinājās Kauņā.

Rytis Sabas, Lietuvas Basketbola federācijas sabiedrisko attiecību vadītājs

Mēs sadarbojamies ar Paysera daudzus gadus un ne reizi neesam apšaubījuši savu pakalpojumu kvalitāti. Ērta pārskaitījumu sistēma ļauj saņemt naudu kontā ļoti īsā laikā, izsekot pasūtījumus un atgriezt naudu, bez jebkādām grūtībām. Mēs iesakām Paysera kā ļoti atsaucīgu, kvalificētu un uzticamu partneri.

Darius Mikulis, "Tarptautinis maratonas“ vadīotājs, Danske Bank Viļņas maratona rīkotājs

2015. gada sākumā Lietuvas Mārketinga Asociācija ieviesa informatīvo sistēmu pasākumu apmeklētāju reģistrācijai. Integrācija ar Paysera ir izrādījusies ļoti izdevīga - lietotāji, kas maksā dalības maksu paši (nav uzņēmumi), parasti izmanto Paysera. Viņi atzīst, ka sistēma ir ļoti parocīga, jo ļauj veikt maksājumus ļoti ērti, tikai ar dažiem klikšķiem.

Gintautas Kučas, Lietuvas Mārketinga Asociācijas "LIMA" vadītājs

Pāriešana no Paypal uz Paysera bija labākais mūsu biznesa lēmums, kādu varējām pieņemt.

Evgene Glebov, "APM Agentuur LT" vadītājs

"MAMŲ MUGĖ" ir sezonas lielākais bērnu un grūtnieču apģērbu gadatirgus Baltijā, kas uzsāka savu darbību 2012. gadā un kurš notiek 2-3 reizes gadā. 2013. gadā uzsākām sadarbību ar Paysera, kas ir kļuvusi par neatņemamu mūsu gadatirgus sastāvdaļu.

Jurga Barbora Jauniškienė, "Mamų mugė" vadītāja.

Mēs veltām visas pūles uz mūsu biznesu un tā attīstību, kas padara mūs laimīgus par sadarbību ar uzņēmumu, kas līdzinās mums - Paysera. Jūsu uzticamība, pakalpojumu kvalitāte un spēja pielāgoties klientam ļauj mums justies pilnīgi drošiem un neuztraukties par aviobiļešu apmaksu.

Mindaugas Savickas, "Small Planet Airlines" mārketinga vadītājs

Mēs novērtējam Paysera kā uzticamu un stabilu maksājumu partneri no 2013. gada Apbrīnot Paysera precīzo un punktuālo darbu, kas ļauj mums būt pārliecinātiem, ka maksājumi tiek veikti kvalitatīvi un droši. Mums ir liels prieks sadarboties.

Daria Bystrykh, "Xsolla" biznesa klientu vadītāja

Attīstīstot e-komercijas platformu, esam pārliecinājušies, ka ieguvumi no "Paysera ir milzīgi - tas palīdz ietaupīt daudz laika un ļauj klientiem pieņemt maksājumus no daudzām bankām, izmantojot maksājumu kartes un citus maksājumu pieņemšanas veidus. 8 sadarbības gadu laikā 700 klienti, kas ir izveidojuši savus e-veikalus mūsu sistēmā, ir kļuvuši arī par "Paysera" klientiem, un visu šo gadu laikā mēs neesam dzirdējuši nevienu negatīvu viedokli! Tas ir iemesls, kāpēc mēs strādājam ar "Paysera", un esam priecīgi ieteikt to citiem.

Vitalijus Dubietis, UAB "Evispa" vadītājs
Paysera piedāvā visizdevīgākos valūtu kursus un ātrākos pārskaitījumus, tāpēc esam izvēlējušies Paysera. E-komercijā ātrums ir viens no būtiskajām iezīmēm, tāpēc, veicot starptautiskos pārskaitījumus pakalpojumu sniedzējiem, izmantojot Paysera sistēmu, mēs ekonomējam gan laiku, gan naudu. Tikmēr mūsu klienti ir apmierināti ar ātro un ērto pasūtījumu apmaksas veidu.

Dainius Liulys, UAB "Pigu.lt" vadītājs
Paysera pakalpojumus izmantojam jau apmēram 4 gadus. Paysera palīdzēja mainīt tirgus noteikumus, jo mēs varam ļoti viegli saņemt maksājumus - ar API palīdzību viss ir 100% automatizēts. Mēs saņemam maksājumus no 100 valstīm, izmantojot dažādus Paysera partnerus un maksājumu metodes. Lietuvai ir vajadzīga vismaz 1 banka, kas orientēta uz lietotāja ērtībām un aug kopā ar lietotāju, un ir patīkami zināt, ka tāda banka pastāv. Draudzīga maksājumu iestāde, kurā varat atrisināt ar uzņēmumu saistītos jautājumus uzreiz un neizejot no sava biroja.

Filip Borcov, "B1.lt" vadītājs
Paysera sistēmu izmantojam kopš mūsu darbības sākuma, proti, no 2009. gada. Mēs esam apmierināti ar pakalpojumu universālumu, kā arī starptautisko pārskaitījumu cenām. Liela daļa no mūsu piegādātājiem arī ir Paysera klienti un mūsu pārskaitījumi tiem mums ir bez maksas - lēti un ātri.

Evaldas Jaruševičius, UAB "Famille" izpilddirektors