Paysera Visa karte

Paysera Visa maksājumu karte ir ērts un uzticams veids, kā naudu vienmēr turēt pa rokai.

Paysera mobilajā lietotnē varat pasūtīt karti, izvēlēties tās krāsu un pārvaldīt savus kontus. Paysera Visa var pievienot arī Apple Pay vai Google Pay.

#
#

Privātā

Spilgta privātā debetkarte ikdienas izdevumiem. Izvēlieties savu krāsu – oranžu vai gaiši zilu, lai to uzreiz atrastu savā makā. 

Uzņēmuma

Karte visām jūsu biznesa vajadzībām. Tumši zilā krāsā, lai to viegli atšķirtu no Paysera kartes ikdienas lietošanai. 

Ātri un moderni maksājumi

#

Kartes pasūtīšana

Visi Paysera klienti, kuri ir pabeiguši identifikāciju un sasnieguši 16 gadu vecumu, var pasūtīt Paysera Visa karti. Vienai personai var būt līdz 5 papildu kartēm. Pasūtīšanas process ir ātrs un vienkāršs – gan Paysera internetbankā, gan mobilajā lietotnē. Veicot pasūtījumu, jūs varat izvēlēties kartes krāsu.

#

Konta pārvaldība tālrunī 

Pieslēdzoties kontam Paysera mobilajā lietotnē, jūs varat ne tikai pārbaudīt kartes konta atlikumu, bet arī lejupielādēt konta izrakstus, veikt pārskaitījumus uz citām bankām un tūlītēji pārskaitīt naudu no sava galvenā konta uz kartes kontu un otrādi. Ja nepieciešams, lietotnē varat pārbaudīt PIN kodu vai iesaldēt karti, ja to pazaudējat. 

#

Bezkontakta maksājumi

Lai tirdzniecības vietās samaksātu nelielas summas, vienkārši pietuviniet karti lasītājam, un jums pat nav jāievada kartes PIN kods. Vēl lielākai ērtībai pievienojiet savu Paysera Visa karti Apple Pay, Google Pay vai Samsung Pay un vienkārši samaksājiet ar savu tālruni. Tādā veidā jūsu karte un nauda vienmēr būs pa rokai! 

#

Skaidras naudas darījumi

Skaidras naudas izmaksa ar Paysera Visa kartēm ir pieejama visā pasaulē – visos bankomātos, kas apkalpo Visa kartes. Izņemot skaidru naudu eiro valūtā, izvēlieties "Bez konvertācijas" – tādā veidā izvairīsieties no papildu maksas. Jūs varat arī norēķināties un izņemt naudu citās valūtās, tomēr šādiem darījumiem tiks piemērotas papildu komisijas maksas, jo kartes valūta ir eiro. 

#

Atsevišķs IBAN konts

Pasūtot Paysera karti, tiek atvērts atsevišķs IBAN konts. Tas ir pilnībā nodalīts no galvenā konta, un tāpēc tajā var ieskaitīt tikai to naudas summu, kuru vēlaties tērēt. 

#

Droša un ērta iepirkšanās tiešsaistē 

Visas Paysera Visa kartes ir aizsargātas ar 3D Secure tehnoloģiju, kas padara iepirkšanos tiešsaistē vēl drošāku. Iepirkšanās laikā sistēma var nejauši pieprasīt papildu apstiprinājumu, lai pārliecinātos, ka kartes lietotājs ir tās īpašnieks. Ja jūs katru dienu iepērkaties tiešsaistē, mums ir jaunumi – Paysera Visa var sasaistīt ar tādām sistēmā kā PayPal un Amazon. 

#

Kā sākt? 

Lejupielādējiet Paysera mobilo lietotni.

Reģistrējieties un pabeidziet identifikāciju. 

Papildiniet savu kontu. 

Vairāk par Paysera Visa karti

Informatīvi video un biežāk uzdotie jautājumi par Paysera maksājumu karti. 

Kurš var pasūtīt karti? 

Visi Paysera klienti, kuri pabeiguši identifikāciju un sasnieguši 16 gadu vecumu, var pasūtīt Paysera Visa karti.

Karti var pasūtīt jebkurš Paysera klients, taču tā var tikt piegādāta tikai uz Eiropas Ekonomikas zonas valstīm. 

Kā pasūtīt karti? 


1. Pieslēdzieties kontam (vai reģistrējieties) Paysera mobilajā lietotnē.
2. Atveriet sadaļu "Kartes". 
3. Spiediet +.
4. Ievadiet prasītos datus un apstipriniet pasūtījumu. 

Pirms kartes pasūtīšanas pārliecinieties, ka jūsu galvenajā Paysera kontā ir pietiekami daudz līdzekļu, lai apmaksātu karti un tās piegādi. Ja tā nav, papildiniet savu kontu. 

Viena persona var pasūtīt līdz 5 kartēm. Tās visas būs piesaistītas vienam un tam pašam kartes kontam. Ja karte tiek pasūtīta uzņēmumam, norādiet tās personas datus, kura karti izmantos (lietotājvārds – e-pasts vai tālrunis). 

Pasūtot karti pirmo reizi, varēsiet izvēlēties kartes krāsu (krāsu skaits var mainīties).

Privātpersonas var izvēlēties no 2 krāsām – gaiši zilas un oranžas, savukārt biznesa klientiem piedāvājam tumši zilu karti. 

Pasūtot papildu kartes vai beidzoties kartes derīguma termiņam, automātiski tiks pasūtīta tādas pašas krāsas karte.  

1. Pieslēdzieties kontam Paysera mobilajā lietotnē. 
2. Izvēlieties Kartes.
3. Spiediet Aktivizēt karti.
4. Ievadiet CVV kodu, kas norādīts pie paraksta joslas. 

Pēc kartes saņemšanas tā jāaktivizē 3 mēnešu laikā pēc tās izgatavošanas datuma.  

1. Pieslēdzieties kontam mobilajā lietotnē.
2. Izvēlieties Kartes.
3. Pēc tam Papildināt karti.
4. Izvēlieties kontu un summu un apstipriniet maksājumu.

Ja jūsu kontā nav pietiekami daudz līdzekļu, varat papildināt kontu (vai tieši Paysera karti), veicot bankas pārskaitījumu uz savu IBAN kontu. Šādi pārskaitījumi ir pieejami tikai eiro valūtā. Ja uz Paysera norēķinu kontu vēlaties pārskaitīt citu valūtu, jums ir jāizmanto papildināšanas norādījumi (Paysera internetbankā > Konti un kartes > Papildināt kontu > Aizpildiet veidlapu un saņemiet instrukcijas). 

1. Pieslēdzieties kontam mobilajā lietotnē.
2. Izvēlieties Kartes.
3. Pēc tam PIN kods.
4. Ievadiet CVV kodu. 

1. Pieslēdzieties kontam mobilajā lietotnē.
2. Izvēlieties Kartes.
3. Iesaldēt – jūsu karte tiks īslaicīgi bloķēta. Jebkurā laikā varat to atkal aktivizēt.
4. Atcelt karti – jūsu karte tiks neatgriezeniski bloķēta, kartes konts tiks slēgts.

Ja jums ir aizdomas, ka esat pazaudējis karti vai kāds cits zina jūsu kartes datus, nekavējoties iesaldējiet karti. Nevienam neizpaudiet savu PIN kodu vai piekļuvi kartei. 

Ja jums ir iPhone tālrunis, pieslēdzoties kontam mobilajā lietotnē, sadaļā Kartes būs redzama ieteikumu poga pievienot karti Apple Pay.

Savu karti varat pievienot arī Google Pay, Samsung Pay vai PayPal.

Visi identificētie Paysera lietotāji var pasūtīt karti un izmantot to visā pasaulē, kur tiek pieņemtas Visa kartes. Tomēr šobrīd kartes mēs varam piegādāt tikai uz valstīm Eiropas Ekonomikas zonā.

Piegādes laiks un izmaksas ir atkarīgas no izvēlētā piegādes veida – to redzēsiet pirms pasūtījuma apstiprināšanas. Izvēlieties izsekojamu piegādes veidu, lai redzētu piegādes gaitu.