Ieguvumi un iespējasDroši pirkumi internetā

Paysera debetkarte ir aizsargāta ar 3D Secure tehnoloģiju, kas kartes lietotājam, veicot pirkumu tiešsaistē, sniedz bezmaksas papildu aizsardzību. Sistēma pieprasa pārbaudīt visus tiešsaistes karšu darījumus, bet izvēlas, kuri darījumi ir jāpārbauda papildus, ievadot apstiprinājuma kodu, kas saņemts pa e-pastu vai īsziņā. Jums nav jāveic nekādas citas darbības, lai izbaudītu 3D Secure priekšrocības - visi Paysera Visa karšu īpašnieki programmā tiek reģistrēti automātiski.

Ātri maksājumi veikalos

Ja maksājat nelielu summu tirdzniecības vietā, kurā ir NFC karšu lasītājs, jums vairs nebūs jāievada PIN kods – vienkārši pietuviniet karti lasītājam.

Skaidras naudas darījumi

Kartes galvenā valūta ir eiro, bet ir iespējams veikt maksājumus vai izņemt naudu arī citās valūtās. Skaidras naudas izņemšanu var veikt visos bankomātos, kas apkalpo Visa maksājumu kartes. Ja skaidru naudu vēlaties izņemt EUR valūtā, izvēlieties "Turpināt bez konvertācijas". Šādā veidā Jums netiks piemērota papildu komisijas maksa par valūtas maiņu. Skaidras naudas izņemšanai citā valūtā (ne eiro) tiek piemērota papildu komisijas maksa par valūtas maiņu.
Komisijas maksas par skaidras naudas darījumiem pieejamas šeit.

Atsevišķs IBAN konts kartei

Izsniedzot Paysera karti, tiek atvērts papildu norēķinu konts. Tas ir nošķirts no galvenā Paysera konta, tāpēc ir ērti kontrolēt savus līdzekļus un glabāt tos drošībā tikai karšu maksājumiem.

Pārbaudiet sava konta atlikumu tālrunī

Izmantojot Paysera mobilo lietotni, varat pārbaudīt sava konta atlikumu, skatīt konta izrakstu, veikt pārskaitījumus uz bankām vai tūlītējus pārskaitījumus starp Paysera kontiem bez maksas un ierobežojumiem.

Kartes pasūtīšana

Karti var pasūtīt tikai identificēti Paysera klienti no 16 gadu vecuma. Vienam lietotājam var tikt izsniegtas līdz 5 maksājumu kartēm. Karti varat pasūtīt savā kontā. Ar karti saistītās maksas ir pieejamas sadaļā Cenas.

B.U.J. par debetkartiKurš un kā var pasūtīt karti?

Paysera debetkarti var pasūtīt vismaz 16 gadus vecas personas, kas reģistrējušās un ir identificētas Paysera sistēmā. Pirms kartes pasūtīšanas pārliecinieties, ka Jūsu konta atlikums ir pietiekams, lai segtu kartes izgatavošanas un piegādes maksas. Šīs komisijas maksas tiek ieturētas EUR valūtā. Ja līdzekļi Jūsu kontā ir citā valūtā, ieturamā summa automātiski tiks konvertēta uz EUR. Ja pasūtiet uzņēmuma karti, lūdzu, norādiet lietotāja vārdu (e-pasta adresi vai tālruņa numuru) personai (uzņēmuma pārstāvim), kura lietos šo karti. Vienai personai var tikt izsniegtas maksimums 5 debetkartes.
Noskatieties video "Kā pasūtīt Paysera debetkarti?"

Kā aktivizēt savu karti?

Pēc kartes saņemšanas Jums tā jāaktivizē 3 mēnešu laikā no kartes izgatavošanas datuma, kas norādīts sistēmā. Karti var aktivizēt, pieslēdzoties savam kontam un sekojot instrukcijām sadaļā "MAKSĀJUMU KARTES > Paysera Visa".
Noskatieties video "Kā AKTIVIZĒT Paysera norēķinu karti?"

Kā lietot 3D Secure?

Visi Paysera Visa karšu īpašnieki tiek automātiski reģistrēti 3D Secure (Verified by Visa) programmā, kas nodrošina jūsu tiešsaistes maksājumu drošību. Ja sistēma nolemj, ka darījums ir jāpārbauda papildus, jums tiks lūgts ievadīt apstiprinājuma kodu, kas saņemts pa e-pastu vai īsziņā. Šis papildu drošības līdzeklis ļauj jums neuztraukties par to, ka kāds jūsu karti izmanto saviem mērķiem.

Kā sākt?Atveriet Paysera kontu
Pabeidziet identifikāciju
Pēc pieslēgšanās savam kontam izvēlieties "Karšu pārskats" un pasūtiet karti