Ieguvumi un iespējasDroši pirkumi internetā

Paysera maksājumu karte ir aizsargāta ar "3D Secure" tehnoloģiju, kas kartes lietotājam, maksājot tiešsaistē, dod bezmaksas papildu aizsardzību. "3D Secure" palīdz Jūs aizsargāt no nesankcionētiem karšu darījumiem, jo katra pirkuma apmaksa tiešsaistē tiek papildus pārbaudīta.

Ātri maksājumi veikalos

Ja maksājat nelielu summu tirdzniecības vietā, kurā ir NFC karšu lasītājs, Jums vairs nebūs jāievada PIN kods – vienkārši pietuviniet karti lasītājam.

Skaidras naudas darījumi

Kartes galvenā valūta ir eiro, bet ir iespējams veikt maksājumus vai izņemt naudu arī citās valūtās. Skaidras naudas izņemšanu var veikt visos bankomātos, kas apkalpo VISA norēķinu kartes. Ja skaidru naudu vēlaties izņemt EUR valūtā, izvēlieties "Turpināt bez konvertācijas". Šādā veidā Jums netiks piemērota papildu komisijas maksa par valūtas maiņu. Skaidras naudas izņemšanai citā valūtā (ne eiro) tiek piemērota papildu komisijas maksa par valūtas maiņu.
Komisijas maksas par skaidras naudas darījumiem pieejamas šeit.

Atsevišķs IBAN konts kartei

Izsniedzot Paysera karti, tiek atvērts papildu norēķinu konts. Tas ir nošķirts no galvenā Paysera konta, tāpēc ir ērti kontrolēt savus līdzekļus un saglabāt to drošībā tikai karšu maksājumiem.

Uzraugiet savas naudas plūsmu pa tālruni

Izmantojot Paysera mobilo lietotni, varat redzēt sava galvenā konta un karšu konta atlikumus un pārskatus. Veiciet pārskaitījumus uz bankām vai tūlītējus pārskaitījumus starp Paysera kontiem bez maksas un ierobežojumiem.

Kartes pasūtīšana

Pasūtiet karti, pieslēdzoties savam kontam.

Kā sākt?Atveriet Paysera kontu
Pabeidziet identifikāciju
Pēc pieslēgšanās savam kontam izvēlieties "Paysera VISA" un pasūtiet karti